aktualizacja 

#aleocochodzi On codziennie jadł kawałek pizzy

Brzmi jak marzenie? W rzeczywistości służy słusznej idei.

#aleocochodzi On codziennie jadł kawałek pizzy
(Instagram.com, team_pizza_365)

Kyle Feeney na zaskakujący pomysł wpadł na sylwestrze u znajomych. 1 stycznia 2015 roku oświadczył, że od tego momentu przez 365 dni będzie jadł po kawałku pizzy. Co dnia spałaszuje jeden trójkąt. Na swoim profilu na Instagramie publikował posty, które udowadniały jego determinację. Tak powstał „Pizzagram”.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Żeby idea nie była pusta, 23-latek postanowił ją nieco zmodyfikować. Szybko skonsultował się z ciotką, która ma chorego na autyzm syna. I tak jedzenie pizzy stało się pretekstem do zaangażowania w akcję wspierającą organizację „Autism Speaks”. W krótkim czasie udało mu się zdobyć 10 tys. dolarów i przekazać je na cele charytatywne.

Na pamiątkę postanowił zrobić sobie mini tatuaż:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

*W tym roku nowych postanowień nie ma. *Ale i tak jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

KOMENTARZE WYŁĄCZONE
Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli i polem do dezinformacji. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.
Redakcja o2.pl
Zobacz także:
Oferty dla Ciebie

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.

Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić