"Wstydliwy faul". Wszystko się nagrało

72

Do kuriozalnych scen doszło podczas meczu Bundesligi w Darmstadt. Kamery uchwyciły, jak jeden z zawodników... prawie ściągnął swojemu rywalowi spodenki. Po tym incydencie został natychmiast ukarany.

Faul Tima Skarke (Twitter)

SV Darmstadt 98 o swoim ostatnim meczu w Bundeslidze wolałoby najchętniej zapomnieć. TSG 1899 Hoffenheim dla ekipy, która zamyka ligową tabelę nie miało żadnej litości i wynik starcia otworzyło już w drugiej minucie gry.

Ostatecznie niemiecki outsider przegrał na własnym stadionie aż 0:6, ale po ostatnim gwizdku nie mówiło się wyłącznie o końcowym wyniku. W drugiej połowie doszło do naprawdę kuriozalnej sytuacji.

Ekipa z Darmstadt chciała się w końcu wydostać z własnego pola karnego i wtedy rajd z piłką rozpoczął Tim Skarke. Do napastnika dopadł szybko jednak Andrej Kramarić. Niemiec nie zdołał utrzymać się przy piłce, stracił równowagę i upadł.

A później zachował się nieelegancko. Chwycił swojego przeciwnika za spodenki, przez co ten nie mógł ruszyć kontrą. Zresztą mało brakowało, a by mu je ściągnął! Tim Skarke natychmiast został ukarany za ten niesmaczny faul żółtą kartką.

"Walka do końca i garderoba w strzępach. Wstydliwy faul prosto z Bundesligi" - tak napisało o tym zdarzeniu na platformie X Viaplay Sport Polska.