Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Albert Kamiński | 
aktualizacja 

21-latek zamieni Seicento na Mercedesa. Zbiórka dla uczestnika wypadku w Oświęcimiu

1012

Internauci zbierają na nowy samochód dla 21-latka, który zderzył się z kolumną premier Beaty Szydło. Akcja okazała się sukcesem, bo zamiast zakładanych 5 tys. zebrano już ponad 116 tys. zł.

21-latek zamieni Seicento na Mercedesa. Zbiórka dla uczestnika wypadku w Oświęcimiu
(PAP, Grzegorz Momot)

Zbiórka odbywa się na portalu pomagam.pl. W akcję włączyło się już ponad 6300 osób. Za pieniądze z ich datków Sebastian K. będzie mógł sobie kupić naprawdę niezły samochód. Jeśli tak dalej pójdzie, to uzbiera na mercedesa - śmieją się internauci.

Pomysłodawcy chcą ulżyć 21-latkowi. Twierdzą, że Sebastian K. będzie miał spore kłopoty z zarzutami i batalią sądową, dlatego chcą mu chociaż pomóc w kwestii auta. Odzyskanie uszkodzonego Seicento może być według nich trudne - pisze fakt.pl.

Sebastian K. ma już postawione zarzuty. Chodzi o nieumyślne spowodowanie wypadku. Premier Beata Szydło wciąż przebywa w warszawskim szpitalu na Szaserów. Według mediów szczegóły sprawy budzą wątpliwości. Brakować ma nagrań z monitoringu, a także zeznań wszystkich świadków, którzy byli w pobliżu miejsca wypadku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Mieszkali w namiocie w Łodzi. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży
Tu matka Madzi z Sosnowca odsiaduje karę więzienia. Takie warunki ma Katarzyna W.
Zaskakujący finał poszukiwań 71-latka. Znaleźli go w lodowatej rzece
Pożar domu w Boruszowicach. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili
Bytom. Mężczyzna i pięć nastolatek zatrzymani na ogródkach działkowych
Wjechał w armatkę śnieżną w Krynicy-Zdroju. 13-latek nie żyje
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić