Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski | 
aktualizacja 

Za to zdjęcie reporter przez rok nie wejdzie do Sejmu

393

Paweł Dąbrowski, fotoreporter "Super Expressu", został w dość nietypowy sposób wyróżniony przez komendanta Straży Marszałkowskiej. Dostał roczny zakaz wstępu do Sejmu, bo rzekomo naruszył dobre obyczaje i prawo prywatności innych osób.

Za to zdjęcie reporter przez rok nie wejdzie do Sejmu
(East News, Paweł Dąbrowski)

Posłanka Gądek jest lekarką, więc z pewnością wie, jak należy dbać o zdrowie. Siedząc w sejmowej ławie, zdjęła buty i wystawiła bose stopy. Co spowodowało takie swobodne zachowanie? - pisał tabloid.

Tekst ukazał się w połowie września. Uszczypliwy komentarz o Lidii Gądek "Super Express" ilustrował jej zdjęciem z sejmowej ławy, na którym widać nagą stopę posłanki Platformy Obywatelskiej. Decyzją zaskoczona jest także sama zainteresowana, która twierdzi, że nie czuła się urażona publikacją. Posłowie PO zapowiadają interwencję w sprawie Dąbrowskiego, bo twierdzą, że to "kneblowanie ust" dziennikarzy.

(East News, Paweł Dąbrowski)

Zakaz wstępu poruszył środowisko. Fotoreporterzy i dziennikarze są nie tylko zdumieni, ale wręcz oburzeni decyzją komendanta Straży Marszałkowskiej

To skandal. Po ostatniej decyzji Kancelarii Sejmu sformułowanie "strzał w stopę" nabiera całkiem nowego znaczenia - komentował Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 22.02.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Tragiczny wypadek w Tatrach. Turysta zginął po upadku z wysokości
Mieszkali w namiocie w Łodzi. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży
Tu matka Madzi z Sosnowca odsiaduje karę więzienia. Takie warunki ma Katarzyna W.
Zaskakujący finał poszukiwań 71-latka. Znaleźli go w lodowatej rzece
Pożar domu w Boruszowicach. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili
Bytom. Mężczyzna i pięć nastolatek zatrzymani na ogródkach działkowych
Wjechał w armatkę śnieżną w Krynicy-Zdroju. 13-latek nie żyje
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić