Przerażająca kontuzja podczas meczu. Nawet komentator wzywał lekarzy

5

To nie były obrazki dla widzów o słabych nerwach. W trakcie meczu w Australii koszmarnej kontuzji doznał zawodnik ekipy Gold Coast Suns Wil Powell. "O mój boże, to przerażające" - mówił komentator spotkania.

Wil Powell doznał fatalnej kontuzji (Twitter)

W niedzielę doszło do spotkania w Australian Football League. Gold Coast Suns podejmowało ekipę Adelaide Crows.

Podczas trzeciej kwarty doszło do przerażającego wydarzenia. W trakcie walki o piłkę Wil Powell walczył o piłkę z Nedem McHenrym.

Noga Powella wygięła się w nienaturalny sposób. Wszystko uchwyciły kamery telewizyjne. Komentatorzy nalegali, aby mecz został przerwany, byli przerażeni całą sytuacją.

Fatalna kontuzja! To nie widok dla osób o słabych nerwach

Ta noga jest obrócona pod kątem prostym od miejsca, w którym powinna być. To okropne - tłumaczyli.

Grę przerwano na kilka minut. Zwijającego się z bólu Powella zniesiono z boiska na noszach. Nadawca telewizyjny odmówił pokazania powtórek.

Odnotujmy, że mimo straty Powella, Gold Coast zwyciężyło 116:73. Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa 22-latka. Należy spodziewać się jednak, że nie wróci szybko na boisko.