Beata Kruk| 

Producent wycofuje popularne jedzenie dla niemowląt

8

Niemiecka firma HiPP poinformowała o zapobiegawczym wycofaniu z rynku produktu dla dzieci powyżej 15. miesiąca życia.

Producent wycofuje popularne jedzenie dla niemowląt
(Domena publiczna)

HiPP apeluje do rodziców, by nie podawali swoim pociechom kółeczek śniadaniowych. Chodzi o partię z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017. W zamieszczonym na stronie internetowej komunikacie producent ujawnia, że w opakowaniach mogą znajdować się elementy zagrażające zdrowiu dziecka.

Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Decyzja o wycofaniu całości partii jest spowodowana znalezieniem fragmentu drutu w opakowaniu produktu i została podjęta przez firmę HiPP zapobiegawczo i dobrowolnie - głosi informacja na polskiej stronie firmy.

Producent deklaruje, że nie planuje wycofania z rynku pozostałych produktów. Opakowania kółeczek śniadaniowych można zwracać do sklepów, w których zostały one zakupione. Firma zapewnia pokrycie kosztów związanych ze zwrotem i zachęca do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.

Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić