Krzysztof Kaczmarczyk|

Musieli przerwać mecz. Przez tego "intruza". Kibice mieli niezły ubaw

4

Niebywała historia podczas jednego z meczów Major League Soccer. Bohaterem środowego starcia pomiędzy drużynami Philadelphia Union i New York City był... szop pracz! Fani na trybunach skandowali nawet na jego cześć.

Szop pracz podczas meczu MLS (Twitter, Major League Soccer)

To się nazywa niespodziewany gość! Szop pracz postanowił z bliska przyjrzeć się rywalizacji piłkarzy w amerykańskiej lidze piłki nożnej Major League Soccer i pojawił się na murawie stadionu w Chester w Pensylwanii.

Arbiter spotkania nie miał wyboru - musiał przerwać pojedynek. I to na pięć minut. Tyle bowiem trwała akcja złapania intruza. Ten bowiem nic nie robił sobie z goniących go przedstawicieli służb i zwinnie uciekał pomiędzy nimi.

Fani z kolei mieli niezły ubaw i dopóki nie udało się złapać zwierzęcia, gorąco go... dopingowali! Skandowali "raccoon, raccoon" (angielska nazwa szopa pracza). W końcu jednak "zabawa" dobiegła końca, a czterem goniącym szopa udało się go złapać... do kosza.

"Nasz przyjaciel trafił w dobre ręce i został bezpiecznie wypuszczony!" - napisano potem na profilu drużyny Philadelphia Union na platformie X.

Z humorem podeszła do całej sytuacji Major League Soccer, gdzie szop już doczekał się zabawnego przydomku: "Raccooninho".

"Podpiszcie z nim kontrakt natychmiast" - napisano na oficjalnym koncie Major League Soccer na platformie X, gdzie opublikowano krótkie nagranie z wizyty szopa na murawie.
"Nieoficjalnie Raccooninho spędził dzisiejszego wieczoru na boisku 161 sekund, co stanowi najlepszy wynik szopa pracza w historii Major League Soccer" - dodano.

Na koniec dodajmy, że wielki bohater całego zamieszania nie przyniósł szczęścia gospodarzom. Philadelphia Union przegrała z New York City 1:2