Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Angelika Karpińska | 

Brutalna bójka na pokładzie samolotu EasyJet. Kabina we krwi

78

Pasażerowie samolotu EasyJet lecącego z Kopenhagi do Edynburga zapamiętają tę podróż na długo. W powietrzu wywiązała się brutalna bójka między dwoma mężczyznami. Agresorzy zostali aresztowani.

Brutalna bójka na pokładzie samolotu EasyJet. Kabina we krwi
(Getty Images, SOPA Images / Contributor)

Dwaj mężczyźni pobili się w samolocie linii EasyJet. Doszło do tego w czwartek, podczas lotu EZY6980 z Kopenhagi (Dania) do Edynburga (Szkocja).

Bójka na pokładzie samolotu. Polała się krew

Pasażerowie Airbusa A319 opisali ten incydent jako "przerażający". Twierdzą, że część kabiny była pokryta krwią, a agresorzy doprowadzili niektórych członków załogi do płaczu.

To było bardzo przerażające i wydarzyło się w powietrzu. To była gwałtowna konfrontacja, a część kabiny była pokryta krwią. Personel pokładowy wykonał świetną robotę, próbując ich powstrzymać. Ale to co się wydarzyło, doprowadziło niektórych członków załogi do łez - powiedziała "Daily Record" jedna z pasażerek.

Samolot wylądował na lotnisku w Edynburgu wczesnym popołudniem. Na miejsce wezwano policję, która aresztowała dwóch pasażerów w wieku 28 i 42 lat. Nie wiadomo co było przyczyną bójki.

Chociaż takie incydenty zdarzają się rzadko, traktujemy je bardzo poważnie i nie tolerujemy obraźliwych ani groźnych zachowań na pokładzie. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie klientów i załogi jest naszym największym priorytetem - przekazał rzecznik linii EasyJet.

Zobacz także: Dramatyczne lądowanie. Walka ze sztormem Dennis w Londynie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 13.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Broń atomowa w Polsce? Oto co myślą Polacy
Przejechał na czerwonym świetle. Winny ukarany. "To wykroczenie"
Rosja oskarży Ukrainę o naruszenie rozejmu? Tak przewiduje Kijów
Zaniedbywał konie, nie szanował turystów. Decyzja po ujawnieniu nagrań
O krok od śmierci. Kreatywność uratowała jej życie
Jak dostać czerwoną kartkę w 15 sekund? Prezentuje młody piłkarz
Mistrz Polski poleciał do Belgii. W toalecie czekał absurd
Zakop na grządkach z bratkami. Będą kwitły całe lato
Nie żyje Halina Kolińska, bohaterka Powstania Warszawskiego. Miała 101 lat
"Imitacja działań pokojowych". Kreml krytykuje propozycję rozejmu w Ukrainie
Które produkty warto jeść na czczo, a które lepiej omijać?
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić