Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Olga Mazur | 

Hakerzy zaatakowali znany portal erotyczny

11

Hakerzy wykradli dane z 339 mln kont portalu dla dorosłych Adult Friend Finder.

Hakerzy zaatakowali znany portal erotyczny
(AdultFriendFinder)

Zaatakowano również inne serwisy sieci Friend Finder Networks. Na stronie z kamerkami Cams.com zagrożonych jest 62 mln kont, na Penthause 7 mln, a na Stripshow 1,4 mln. Łącznie, licząc z mniejszymi portalami, w niebezpieczeństwie znalazło się 412 mln kont.

Łupem hackerów padły hasła i adresy e-mail. Szczęśliwie dla użytkowników baza Adult Friend Finder nie gromadzi innych informacji - informuje gizmodo.com.

Administratorzy stron proszą o niezwłoczną zmianę hasła. Niewiele to jednak pomoże, gdyż do ataku doszło prawdopodobnie jeszcze w ubiegłym miesiącu. W takiej sytuacji konto najlepiej uznać za "spalone".

Dane użytkowników nie wyciekły jeszcze do sieci. Nie ma jednak gwarancji, że hakerzy ich nie ujawnią. Na przyszłość warto pamiętać, by w podobnych serwisach zakładać konta w oparciu o specjalnie utworzony w tym celu adres e-mail.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić