Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak | 
aktualizacja 

Joanna Mucha uderzyła w Grzegorza Schetynę. Zaczęło się

1179

Joanna Mucha dała do zrozumienia, że działacze Koalicji Obywatelskiej mają żal do przewodniczącego Grzegorza Schetyny o sposób prowadzenia kampanii wyborczej. Podkreśla: "Te wybory były do wygrania".

Joanna Mucha komentuje przegrane wybory
Joanna Mucha komentuje przegrane wybory (East News)

Joanna Mucha uważa, że zawiódł sposób prowadzenia kampanii. W programie "Tak Jest" w TVN 24 posłanka KO podkreślała, że jej ugrupowanie mogło wygrać wybory parlamentarne. Joanna Mucha twierdzi jednak, że ona i jej koledzy "stanęli na wysokości zadania"

Moim zdaniem te wybory były do wygrania przez nas. I tylko to, że ta kampania była przeprowadzona w taki sposób, sprawiło, że niestety wygrane nie zostały - powiedziała ogólnikowo Mucha, liderka listy KO w Lublinie.

Czy partia rozliczy z przegranej Grzegorza Schetynę? Na to pytanie Joanna Mucha nie udzieliła jasnej odpowiedzi, ale zapewniła, że każda partia po wyborach prowadzi rozmowy podsumowujące kampanię. Na pytania prowadzącego dodała, że proces rozliczeń w Platformie Obywatelskiej już się rozpoczął.

Zobacz także: Zobacz też: #Newsroom - Joanna Mucha i Radosław Fogiel

Uważam, że jakiś proces weryfikacji musi nastąpić - podkreśliła Mucha.

Dyskusje o błędach w kampanii zajmą KO najbliższe tygodnie. Według Joanny Muchy członkowie Koalicji Obywatelskiej mogą być pewni tylko jednego: PiS następnej kadencji już nie wygra.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić