REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas10.10.19 (19:40)

81-latek wyszedł na grzyby i nie wrócił. Policja szuka go już 3. dzień

Już trzeci dzień prowadzone są poszukiwania 81-letniego Bronisława Narkiewicza. Mieszkaniec Bęsi (woj. warmińsko-mazurskie) wyszedł we wtorek na grzyby i do tej pory nie wrócił do domu.
o2.pl

Kolejny dzień poszukiwań. Do zaginięcia starszego grzybiarza doszło 8 października około godziny 10:00. Mężczyzna wciąż nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przeczesywane są lasy w pobliżu Bęsi.

W akcji poszukiwawczej olsztyńskich policjantów wspierają funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, strażacy ochotnicy z OSP Kolno i OSP Lutry, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Klebark Wielki i wolontariusze z PCK – informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

REKLAMA

Mężczyzna w chwili zaginięcia poruszał się o lasce. Miał ze sobą wiklinowy koszyk. Był ubrany w kurtkę o zielonym kolorze, a na głowie miał szary kapelusz. Rodzina 81-latka twierdzi, że cierpi on na niedosłuch i korzysta z aparatów słuchowych. Wychodząc z domu, nie zabrał urządzeń ze sobą.

Zobacz także: Złodziejka w sklepie. Policja opublikowała film

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Każdy, kto jest w posiadaniu informacji mogących nakierować funkcjonariuszy na trop w sprawie zaginięcia 81-letniego Bronisława Narkiewicza, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij