REKLAMA
Odświeżone 15 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla09.10.19 (06:40)

Makabra na Syberii. Ciało na trawniku znalazły dzieci

Syberyjski sąd zdecydował o przedłużeniu zatrzymania 38-letniego biznesmena, podejrzanego o zamordowanie 18-latki z miasta Czyta. Policja znalazła go w mieszkaniu, z którego wyrzucono ciało ofiary. Rosjanin nie przyznał się do winy
Li Sa / vk.com

Zwłoki zobaczyły jako pierwsze dzieci bawiące się na podwórku. W niedzielę mieszkańcy Czyty na Syberii znaleźli pod blokiem rozczłonkowane ciało 18-latki. Podejrzany o zabójstwo został zatrzymany na miejscu, a we wtorek sąd podjął decyzję o przedłużeniu zatrzymania do 11 października.

Pierwsi świadkowie opublikowali zdjęcia w internecie. Pod kilkunastopiętrowym blokiem w centrum Czyty bawiące się na podwórku dzieci zobaczyły rozczłonkowane zwłoki nastolatki. Głowa ofiary znajdowała się kilkanaście metrów od reszty ciała.

REKLAMA

Niedługo później policja wyważyła drzwi mieszkania na 12. piętrze. To właśnie z jego balkonu zrzucono zwłoki Rosjanki. W mieszkaniu służby znalazły 38-latka, który jest teraz podejrzany o morderstwo. Nie próbował uciekać ani nie stawiał oporu w czasie zatrzymania.

Zobacz też: Wielki krok ku "wskrzeszeniu" szczenięcia sprzed ponad 14 tys. lat

38-letni Rosjanin nie przyznaje się do winy. Lokalne media informują, że mężczyzna nazywa się Tsyren-Dorzhi Tsyrenżapow i od roku prowadził firmę w Petersburgu. Jego ofiara miała być studentką i rzekomo pracowała jako tancerka w podmiejskim klubie ze striptizem. Byli sąsiadami, ale na razie nie wiadomo, czy łączyło ich coś jeszcze.

Wstrząśnięci przyjaciele zmarłej zbierają pieniądze na jej pogrzeb. Dwie znajome 18-latki koordynują zbiórkę i przygotowania do smutnego wydarzenia. Na razie nie wiadomo, kiedy ciało nastolatki zostanie pochowane - przyjaciele zmarłej czekają na decyzję śledczych o sekcji zwłok - informuje portal chita.ru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij