Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Angelika Karpińska | 

Powiedział, że dali mu "karmę dla psów". Linie lotnicze British Airways przepraszają

111

Linie lotnicze British Airways przeprosiły klienta, który twierdził, że posiłek, który dostał podczas lotu wyglądał jak „karma dla psów”. Jednocześnie przewoźnik podkreślił, że "szczyci się" jakością serwowanych dań.

Powiedział, że dali mu "karmę dla psów". Linie lotnicze British Airways przepraszają
(twitter.com/FamiliaBooher/)

Erik Booher leciał z Houston do Londynu. Na Twitterze opublikował zdjęcia jedzenia, które dostał podczas podróży. Stwierdził, że za 700 funtów, które zapłacił, otrzymał "karmę dla psów".

British Airways, uważaj! Rób tak dalej, a nigdy nie dostaniesz tej gwiazdki Michelin - napisał pod zdjęciami posiłków. - Myślałem, że British Airways mają więcej klasy - dodał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sprawę skomentował rzecznik linii lotniczych British Airways. Przy okazji przeprosin podkreślił, że firma jest dumna z jakości serwowanych posiłków.

Przykro nam, że tym razem nasze standardy spadły poniżej oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy dumni z jakości posiłków oferowanych na pokładzie i mocno zainwestowaliśmy w nasz catering we wszystkich samolotach.

Zobacz także: Zobacz także: Pomyliła drzwi w samolocie. Rzecznik skomentował zdarzenie

Jednak to nie pierwszy raz, gdy klienci nie byli zadowoleni z jedzenia serwowanego przez British Airways. Jak donosi Daily Mail, Andrew Hedge zapłacił za podróż z Londynu do Miami 1200 funtów, a dostał jedynie suchą bułkę posmarowaną serkiem śmietankowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 13.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Broń atomowa w Polsce? Oto co myślą Polacy
Przejechał na czerwonym świetle. Winny ukarany. "To wykroczenie"
Rosja oskarży Ukrainę o naruszenie rozejmu? Tak przewiduje Kijów
Zaniedbywał konie, nie szanował turystów. Decyzja po ujawnieniu nagrań
O krok od śmierci. Kreatywność uratowała jej życie
Jak dostać czerwoną kartkę w 15 sekund? Prezentuje młody piłkarz
Mistrz Polski poleciał do Belgii. W toalecie czekał absurd
Zakop na grządkach z bratkami. Będą kwitły całe lato
Nie żyje Halina Kolińska, bohaterka Powstania Warszawskiego. Miała 101 lat
"Imitacja działań pokojowych". Kreml krytykuje propozycję rozejmu w Ukrainie
Które produkty warto jeść na czczo, a które lepiej omijać?
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić