Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Tak wyglądał morderca ze Szwecji. Zrobił sobie selfie z ofiarami

Człowiek w kostiumie Dartha Vadera wtargnął do szkoły w Trollhattan w Szwecji i rozpętał prawdziwe piekło.

Tak wyglądał morderca ze Szwecji. Zrobił sobie selfie z ofiarami
(twitter.com)

*Zanim dopuścił się ataku, spokojnie pozował do zdjęć z uczniami trzymając w jednej ręce duży miecz. *Mężczyzna był ubrany w maskę i czarny strój przywołujący na myśl Gwiezdne Wojny, stąd wszyscy byli przekonani, że kostium jest częścią zbliżającego się Halloween – podaje "Independent". Okazało się, że jest wyjątkowo niebezpiecznym psychopatą.

21-latek zapukał do drzwi dwóch klas i zaatakował nożem każdego, kto je otworzył – informuje Thord Haraldsson z lokalnej policji.

Jego ofiarą padły cztery osoby. Według informacji podawanych przez funkcjonariuszy „Vader” zaatakował dwóch nauczycieli i dwóch uczniów w wieku 11 i 15 lat. Ofiarom zadawał ciosy nożem w okolice brzucha i klatki piersiowej. Trzy osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala. Jeden z nauczycieli zginął na miejscu, jeden z uczniów w szpitalu.

*Mężczyzna został zastrzelony przez policję. *Po przeszukaniu jego domu policja poinformowała, że znaleziono w nim „ciekawe rzeczy”. Szczegółów nie podano.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
KOMENTARZE WYŁĄCZONE
Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli i polem do dezinformacji. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.
Redakcja o2.pl
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić