Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Aldona Brauła
Aldona Brauła | 

Tom Hanks dostał list od 8-latka o imieniu Corona. Zobacz, jak zareagował

13

Tom Hanks otrzymał list od 8-latka o imieniu Corona. Chłopiec skarżył się, że w czasie epidemii jest wyśmiewany i prześladowany za swoje imię. Aktor nie tylko odpisał, ale podarował także chłopcu prezent – maszynę do pisania firmy Corona.

Tom Hanks dostał list od 8-latka o imieniu Corona. Zobacz, jak zareagował
(Newspix)

8-latek pochodzi z Gold Coast w Queensland. Napisał do Toma Hanksa po tym jak dowiedział się, że aktor i jego żona byli zakażeni koronawirusem i przebywali w szpitalu. Chłopiec chciał się dowiedzieć czy wszystko z nimi w porządku. Przy okazji pożalił się na swój los.

Ze względu na swoje nietypowe imię – Corona, chłopiec jest dręczony. W szkole inni uczniowie się z niego śmieją i dali mu przezwisko koronawirus. Dodał, że bardzo go to denerwuje i sprawia mu przykrość.

Zobacz także: Tom Hanks śpiewa "Sto lat" dla Polki, która ofiarowała mu malucha

Amerykański gwiazdor odpowiedział na list 8-latka. Przekazał, że czuje się dobrze, a wiadomość od chłopca jeszcze bardziej poprawiła mu samopoczucie. Tom Hanks dodał także, że jest jedyną osobą o imieniu Corona jaką zna.

Aktor oprócz listu wysłał także prezent. Przekazał maszynę do pisania marki „Corona”. Wyraził nadzieję, ze chłopcu spodoba się ten upominek i skorzysta z niego przy odpisywaniu na list.

Gwiazdor odręcznie dodał post scriptum. Napisał: "P.S. ty druha we mnie masz". To tytuł najbardziej znanej piosenki z filmu "Toy Story". Tom Hanks w amerykańskiej wersji udzielił głosu kowbojowi "Chudemu".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić