REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla05.10.19 (14:36)

Wypadli z łodzi na morzu. Policjanci zakuli w kajdanki swoich wybawców

Policjanci znaleźli się w wodzie, bo nie zdołali utrzymać się w łodzi motorowej na morzu. Wypadli z motorówki podczas pościgu prowadzonego za przemytnikami. Przestępcy transportowali haszysz na Morzu Śródziemnym. Przemytnicy uratowali policjantów z morza, a potem zostali aresztowani. Guarda Civil poinformowała o nietypowej sytuacji u wybrzeży Hiszpanii.
Guardia Civil de Ceuta

Nieoczekiwany finał pościgu łodzi motorowych u hiszpańskiego wybrzeża. Trzech funkcjonariuszy Gwardii Cywilnej z Mijas ścigało przemytników, kiedy ich łodzie się zderzyły. Wszyscy policjanci wylądowali w morzu.

Pozbawiona kierującego motorówka była dla nich poważnym zagrożeniem. Łódź przemytników poważnie ucierpiała przez uderzenie, uniemożliwiając przestępcom ucieczkę. Dlatego policjanci z uczestniczącego w pościgu śmigłowca odezwali się do przemytników przez megafon.

REKLAMA

Wezwali ich do pomocy dryfującym policjantom. Przemytnicy zastosowali się do prośby i przetransportowali policjantów w bezpieczne miejsce, z którego mógł zabrać ich śmigłowiec.

Zobacz też: Wielki przemyt koników morskich

Większość paczek z narkotykami wylądowała w morzu. W sumie przestępcy stracili 80 paczek haszyszu. Łączna masa skonfiskowanego narkotyku to 3 tony.

Ludzki gest nie uchronił uciekinierów przed aresztem. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut handlu i przemytu narkotyków. Już w śmigłowcu stwierdzono, że żaden z policjantów nie poniósł obrażeń - informuje lokalny serwis El Foro de Ceuta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij