Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Sieniawa Żarska. Poderżnął gardło dziewczynie. Tragiczny finał poszukiwań

212

Wojciech P. zamieszkały w Sieniawie Żarskiej był poszukiwany przez miejscową policję. Został znaleziony w lesie. Najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Sieniawa Żarska. Poderżnął gardło dziewczynie. Tragiczny finał poszukiwań
(Policja)

Wojciech P. był poszukiwany przez policję. Istniało prawdopodobieństwo, że miał związek z morderstwem swojej 25-letniej partnerki. We wtorek jego ciało znaleziono w lesie. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera poinformował media, że mężczyzna najprawdopodobniej odebrał sobie życie poprzez powieszenie się.

Mężczyzna był poszukiwany od dwóch dni. Policja opublikowała jego wizerunek i poinformowała, że mężczyzna poruszał się samochodem marki Mitsubishi Carisma koloru czerwonego.

Ciało jego partnerki znaleziono w nocy z 3 na 4 stycznia. Kobietę znalazła na miejscu policja, która przybyła na wezwanie zmartwionej rodziny. Ofiara od dłuższego czasu nie odpowiadała na telefony.

Po wejściu do jednego z mieszkań w Sieniawie Żarskiej, funkcjonariusze ujawnili ciało 25-letniej kobiety, która mieszkała pod tym adresem. Obrażenia na ciele kobiety wskazują na udział osób trzecich w jej śmierci - czytamy na stronie internetowej lubuska.policja.gov.pl.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Szczepienie na COVID. "Andrzej Duda nie ma wyjścia"
Autor: MMC
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić