Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
oprac. Magdalena Nałęcz-Marczyk | 
aktualizacja 

Jerzy Owsiak znów skomentował filmik "Dobranocka". "Ohydny"

72

Karykaturalny materiał wideo autorstwa Barbary Pieli nadal boli Jerzego Owsiaka. Twórca WOŚP ponownie skomentował nagranie, w którym próbowano go "zdyskredytować". "Taki film oglądają moi bliscy, widzą go moje wnuczki" - napisał na Facebooku.

Jerzy Owsiak twierdzi, że karykaturalne wideo bardzo go zabolało
Jerzy Owsiak twierdzi, że karykaturalne wideo bardzo go zabolało (PAP, Andrzej Grygiel)

"Dzięki za te tysiące wpisów, które pozwoliły mnie i całej naszej ekipie uwierzyć, że takie, wartości jakie reprezentuje p. Piela, nie są nam bliskie i ich w żaden sposób nie akceptujemy" - napisał na Facebooku Jerzy Owsiak. Twórca WOŚP poświęcił kolejny wpis "Dobranocce".

Krótkie nagranie wideo został wyemitowane podczas programu "Minęła 20" w TVP. Przedstawiono w nim Owsiaka jako kukłę nakręcaną przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Wideo wzbudziło kontrowersje. "W związku z rażącymi błędami merytorycznymi dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej podjęła decyzję o zawieszeniu w obowiązkach służbowych wydawcy programu "Minęła 20" - poinformował w komunikacie dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

To najwyraźniej Owsiakowi nie wystarczyło. "Taki film oglądają moi bliscy, widzą go moje wnuczki. Nie życzę nikomu, aby na swoją klatę brał tak nieprawdopodobny jad, jaki z tego filmu się sączył" - zauważył na Facebooku. I dodał, że "dziękuję to za mało, żeby wyrazić jego stan ducha, który po filmie z Telewizji Polskiej ledwo się podnosił".

"Nie jestem Czapajewem, politykiem, ani Supermanem, żeby po tak ohydnym filmie, który tak nieprawdopodobnie próbował dyskredytować mnie i całą akcję, ot tak po prostu zagwizdać wesoło i robić swoje" - zaznaczył twórca WOŚP.

Zobacz także: Zobacz także: Michał Kamiński o aferze wokół NBP. "To może PiS bardzo zaszkodzić”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Trenował reprezentację Polski w czasach PRL. Teraz grzmi: "To nie jest zespół"
Wspólny zakup losu w Eurojackpot? Jest jeden haczyk
Spędził 46 lat w celi śmierci. Otrzyma gigantyczne odszkodowanie
Brytyjka pojechała na wieczór panieński do Krakowa. "Nigdy tu nie wrócę"
Hipokryzja na drodze? Nagranie z Krakowa wywołało burzę
Ważne zmiany dla podróżujących do Wielkiej Brytanii! Nowy obowiązek
Tego dnia rozpoczną strajk. Odwołają wszystkie loty
Nie żyje 19-letni piłkarz. Doszło do tragicznego wypadku
Trump o wycieku planów ataku na Jemen. "Małe potknięcie, nic poważnego"
Ostatnie pożegnanie Jadwigi Komorowskiej. Poseł wyjawił, jak wspomina zmarłą
Radioaktywne odpady składowane w jeziorze. Doszło do katastrofy
Szkoły w czasach PRL-u. Jasiu, marsz do kąta!
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić