Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Leon Malinowski | 

Justyna Żyła w natarciu. Kolejny przytyk w stronę byłego męża

1

Internetowa przepychanka Justyny Żyły i jej byłego męża Piotra trwa w najlepsze. Kobieta znów zaatakowała. I choć tym razem nie odniosła się do dawnego partnera wprost, to między wierszami z łatwością można wyczytać, o co chodzi.

Justyna Żyła w natarciu. Kolejny przytyk w stronę byłego męża
Justyna Żyła w natarciu (ONS)

Ostatnimi czasy o Justynie Żyle mówi się bardzo dużo w kontekście jej relacji z dawnym partnerem Piotrem. Konflikt wciąż jest widoczny. Kobieta nie szczędzi skoczkowi narciarskiemu różnych przytyków. Praktycznie co chwilę wbija mu szpilę.

Piotr tematu swojej byłej żony próbuje już unikać, choć jeszcze jakiś czas temu też bardzo aktywnie uczestniczył w internetowej przepychance. Kto wie, być może Justyna próbuje go sprowokować swoimi najnowszymi postami.

Czytaj także:

Justyna Żyła z kolejnym przytykiem w stronę Piotra

Ostatnio Justyna Żyła dodała zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją córką. Podpis jest bardzo wymowny. Właśnie tutaj można dopatrywać się przytyku w kierunku Piotra Żyły.

Bo dzieci, to codzienne z nimi rozmowy, poświęcanie czasu i dawanie poczucia bezpieczeństwa. Jak spędzacie wolne chwile z dziećmi? - zapytała.

Justyna Żyła już kilkukrotnie wytykała Piotrowi, że słabo interesuje się dziećmi. Miała mu też za złe to, iż z opóźnieniem płaci alimenty.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Tragiczny wypadek w Tatrach. Turysta zginął po upadku z wysokości
Mieszkali w namiocie w Łodzi. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży
Tu matka Madzi z Sosnowca odsiaduje karę więzienia. Takie warunki ma Katarzyna W.
Zaskakujący finał poszukiwań 71-latka. Znaleźli go w lodowatej rzece
Pożar domu w Boruszowicach. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili
Bytom. Mężczyzna i pięć nastolatek zatrzymani na ogródkach działkowych
Wjechał w armatkę śnieżną w Krynicy-Zdroju. 13-latek nie żyje
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić