Rafał Strzelec
Rafał Strzelec | 

Nagrali parę pod choinką. Skandaliczne zachowanie

7

W wielu polskich miastach pojawiają się choinki. To znak, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Dużych rozmiarów drzewko stanęło także w Szczecinku. Niestety, nie każdy potrafi uszanować starania lokalnych władz, by upiększyć miasto. Straż Miejska informuje o skandalicznym zachowaniu nagranej przez monitoring pary.

Nagrali parę pod choinką. Skandaliczne zachowanie
Niszczyli bombkę - zostali nagrani (Straż Miejska Szczecinek)

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. W przestrzeni wielu polskich miast pojawiają się przystrojone choinki oraz setki tysięcy światełek. Choć śnieg zniknął w bardzo szybkim tempie, nadal dzięki ozdobom czuć atmosferę świąt. Nie każdy jednak potrafi uszanować wysiłek lokalnych władz.

Szczecinek: Para niszczyła bombki z choinki

Na początku grudnia przed szczecineckim ratuszem pojawiła się 14-metrowa choinka. Jak podają lokalne media, była ona darem od miejscowych leśników. Świerk został przystrojony bombkami i światełkami. Te ostatnie rozbłysły wielką mocą, rozświetlając plac Wolności. Wszystko wyglądało wspaniale i majestatycznie.

Niestety, znaleźli się ludzie, którym świerk i jego "ubiór" się nie spodobały. Straż Miejska w Szczecinku pokazała, co stało się w poniedziałek (11 grudnia) w godzinach wieczornych.

- Operator kamer monitoringu ujawnił dwie osoby, które zniszczyły ozdoby z choinki. Kobieta i mężczyzna zdejmowali bombki i rozbijali je na placu - informują funkcjonariusze ze Szczecinka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Podano również, że kobieta została zatrzymana przez policję. W tym samym czasie strażnicy szukali mężczyzny, który oddalił się w nieznanym kierunku. - Długo nie trzeba było czekać, a mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy rozpoznany przez operatora monitoringu - podaje SM w Szczecinku.

Kobieta jak i mężczyzna odpowiedzą za wandalizm i zniszczenie mienia. Ich zachowanie zasługuje na potępienie. Nic bowiem nie usprawiedliwia faktu tak bezmyślnej dewastacji.

Niestety, w okresie przedświątecznym do takich zdarzeń dochodzi często. Na początku grudnia na placu Wolności w Kutnie dwóch wandali zniszczyło dwa drewniane domki i ozdoby świąteczne. Na razie nic nie wiadomo, by udało się ich zatrzymać.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
"Brak mi już sił". Okradli ją w dniu urodzin. W aucie była cenna rzecz
Rosyjskie ataki na infrastrukturę gazową Ukrainy. Naftohaz pod ostrzałem
Też to widzisz? Leśnicy pokazali zdjęcie kory drzewa
Trzęsienie ziemi w Bangkoku. Polscy podróżnicy ewakuowani
Thomas Thurnbichler przestaje być trenerem skoczków. Znany jest następca
Viktor Orban krytykuje unijną strategię gotowości. Zarzuca eskalację
Wicemiss Warmii walczy z rzadką chorobą. "Dostała zapaści, jest zaintubowana"
Ksiądz oskarżony w zbieranie fikcyjnych darowizn. Uchylono areszt
Poszukiwania Beaty Klimek. "Zabezpieczono przedmiot". Ekspert o szczegółach
Łódź zatonęła w Egipcie. Nagrali moment katastrofy
Zatrzymanie adwokata Ekrema Imamoglu. Kontrowersje wokół zarzutów
Zełenski zwrócił się do Trumpa. "Putin złamie obietnice. Kto za to odpowie?"
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić