Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Natalia Kukulska o małżeństwie. "Mieliśmy niejeden kryzys"

39

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem już 22 lata. Ich związek nie należy jednak do idealnych. Artystka opowiedziała niedawno o kryzysach, jakie wspólnie przechodzili.

Natalia Kukulska o małżeństwie. "Mieliśmy niejeden kryzys"
Natalia Kukulska opowiedziała o swoim małżeństwie. (AKPA, AKPA)

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 22 lat i doczekali się wspólnie trójki dzieci. Artystka chętnie pokazuje swoją rodzinę w sieci, a czasami wspomina o nich w wywiadach.

Natalia Kukulska o małżeństwie

Mogłoby się wydawać, że małżeństwo z takim stażem jest idealne. Natalia Kukulska przyznała jednak, że wcale takie nie jest. Na swoim Instagramie napisała, że jej związek także przeszedł niejeden kryzys.

Czytaj także: Foremniak na plaży. Wygląda jak nastolatka

Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj – powiedziała w podcaście Anny Zejdler.


W tygodniku "Świat i Ludzie" znalazł się artykuł z Natalią Kukulską. Powiedziała w nim, że to ona organizuje życie rodzinne i zajmuje się przyziemnymi sprawami, ponieważ jej mąż pochłonięty jest kompozycjami. Zdradziła także, jaki ma sposób na wszelaki konflikty.

Czytaj także: Wystylizowana Narożna nie do poznania! Fani radzą: "Powinni to częściej robić"

Ważne jest to, żeby ludzie, gdy dzieją się jakieś złe rzeczy, mieli szacunek do drugiej osoby, a przede wszystkim mieli otwartość na zrozumienie i rozmowę. Warto rozmawiać. […] Mówienie o własnych uczuciach i emocjach to jest ważna rzecz w związku, ale nie każdemu to przychodzi łatwo – zdradziła Annie Zejdler.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Maria Dębska o nierównych zarobkach aktorów i aktorek
Autor: ABA
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 13.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Broń atomowa w Polsce? Oto co myślą Polacy
Przejechał na czerwonym świetle. Winny ukarany. "To wykroczenie"
Rosja oskarży Ukrainę o naruszenie rozejmu? Tak przewiduje Kijów
Zaniedbywał konie, nie szanował turystów. Decyzja po ujawnieniu nagrań
O krok od śmierci. Kreatywność uratowała jej życie
Jak dostać czerwoną kartkę w 15 sekund? Prezentuje młody piłkarz
Mistrz Polski poleciał do Belgii. W toalecie czekał absurd
Zakop na grządkach z bratkami. Będą kwitły całe lato
Nie żyje Halina Kolińska, bohaterka Powstania Warszawskiego. Miała 101 lat
"Imitacja działań pokojowych". Kreml krytykuje propozycję rozejmu w Ukrainie
Które produkty warto jeść na czczo, a które lepiej omijać?
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić