pogoda
Warszawa
11°

Nie była w stanie nawet wstać. Na wszystko patrzyła trójka dzieci

40

33-letnia kobieta z Jastrzębia-Zdroju (woj. śląskie) miała aż 3,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy opiekowała się trójką swoich dzieci. Sprawą zajęła się policja, a matce grozi więzienie.

Nie była w stanie nawet wstać. Na wszystko patrzyła trójka dzieci
Kobieta opiekowała się trójką swoich synów będąc pod wpływem alkoholu. (Getty Images)

Do zdarzenia doszło w 29 marca przed godziną 17:00. Policjanci z Jastrzębia-Zdroju otrzymali informację, że w jednym z mieszkań nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoimi dziećmi. Nie wiadomo, kto poinformował ich o skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniu matki.

Kompletniej pijana zajmowała się dziećmi

Patrol zapukał do wskazanych drzwi i zastał 33-latkę, która była kompletnie pijana. Kobieta nie potrafiła samodzielnie ustać na nogach. Można było od niej wyczuć mocną woń alkoholu.

W mieszkaniu panował ogólny nieład. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie 3,5 promila alkoholu - relacjonuje policja.

Kobieta opiekowała się swoimi synami w wieku 5, 3 i 1,5 roku. Dzieciom na szczęście nic się nie stało. Zostały przekazane pod opiekę babci.

Śledczy ustalą teraz, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła synów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Jeżeli to się potwierdzi, będzie groziła jej kara nawet 5 lat więzienia - dodaje.
Zobacz także: Próba otrucia rosyjskiego oligarchy? Jest teoria
NA ŻYWO
Autor: ABA
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Pitbull zagryzł niemowlę. "Jestem zagubiona i załamana"
Oto największy schron we Wrocławiu. Zbudowali go Niemcy
Wyniki Lotto 12.04.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Pokonał 1100 kandydatów. Chce organizować śluby na wysokości 39 metrów
Samolot rozbił się na kempingu w Anglii. Doszło do pożaru
Cisza przed eksplozją? Uśpiona czarna dziura nagle się przebudziła
Pod osłoną nocy w lesie. Leśnicy będą w szoku
Pomnik czy karykatura? Mieszkańcy stolicy przecierają oczy ze zdumienia
Niemal, dosłownie, straciła głowę. Dziś Amerykanka jest "ludzką statuą"
Już nie Kraków. Brytyjczycy zachwycają się innym miastem. "Mniej znane, a piękne"
Zaplombowano magazyny wojskowe. Nieoficjalnie: chodzi o kradzieże
Pracownice Lidla nagrane. To co robiły oburzyło klientów
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić