aktualizacja 

Padła główna wygrana w Lotto. Wielkie pieniądze przez okrągły rok

10

W Bydgoszczy padła kolejna główna wygrana w grach liczbowych Lotto. Szczęśliwy gracz będzie mógł cieszyć się z potężnego zastrzyku gotówki przez cały rok!

Padła główna wygrana w Lotto. Wielkie pieniądze przez okrągły rok
Padła wygrana w Lotto (Adobe Stock, Tadeusz Marx)

Choć wśród najpopularniejszych gier liczbowych Totalizatora Sportowego znajdziemy "Eurojackpot", "Lotto" czy "Ekstra Pensję", to coraz większą popularnością cieszy się "Szybkie 600". To gra, która gwarantuje solidny zastrzyk gotówki aż przez rok.

Duża kasa co tydzień. Padła główna wygrana

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wcześniej czekali na kumulacje, teraz grają w Eurojackpota. "Delikatna kanibalizacja jest zauważalna"

Z głównej nagrody w "Szybkim 600" cieszy się jeden z graczy z Bydgoszczy. Szczęśliwy kupon został zagrany w kolekturze przy ulicy Marii Konopnickiej 28. Gracz samodzielnie skreślił wszystkie sześć liczb, dzięki czemu zdobył nagrodę nagrodę pierwszego stopnia przy pięciokrotności głównej stawki.

To oznacza, że gracz co tydzień będzie otrzymywał od Lotto kwotę 3000 złotych. W sumie w ciągu roku na jego konto trafi więc aż 156 tysięcy złotych. To jednocześnie najwyższa w historii wygrana w "Szybkie 600" w Bydgoszczy.

Jak zagrać w "Szybkie 600"?

"Szybkie 600" to stosunkowo nowa gra liczbowa Lotto. Możliwość wygranej pojawia się tutaj aż co 4 minuty - losowania odbywają się codziennie w godzinach od 6:36 do 23:52. Zakład można zawrzeć zarówno w stacjonarnych kolekturach, jak i na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Lotto.

Zadaniem gracza jest wybór sześciu spośród 32 liczb - można je skreślić samodzielnie lub skorzystać z metody "chybił trafił". Bardzo istotny jest także wybór stawki w zakresie od x2 do x10. Wybierając najwyższą, możemy liczyć na nagrodę w wysokości aż 6000 złotych tygodniowo przez cały rok.

Opłata za pojedynczy zakład wynosi 2 złote. Kwota, którą musimy wydać na kupon, rośnie jednak wraz z wysokością stawki, jaką decydujemy się obstawić.

Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić