Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Takiego księdza jeszcze nie widziałeś. Ludzie zachwyceni

254

Nowo wyświęcony pastor Aaron Musser zachwycił wiernych. Duchowny w pełnym makijażu na twarzy, sukience i peruce wziął udział w biblijnym spotkaniu dla dzieci.

Takiego księdza jeszcze nie widziałeś. Ludzie zachwyceni
Pastor zachwycił wiernych (Facebook)

Do spotkania biblijnego z dziećmi doszło 12 grudnia. Nowo wyświęcony pastor Aaron Musser spotkał się z najmłodszymi w luterańskim kościele św. Łukasza przy Logan Square w Chicago. Spotkanie zapewne obeszłoby się bez większego echa gdyby nie wygląd duchownego.

Aaron Musser pojawił się na spotkaniu w nietypowej odsłonie. Duchowny miał na głowie perukę z blond włosów, a na jego twarzy pojawił się wyrazisty makijaż oraz doczepiane rzęsy. Fotografia, na której widać pastora wraz z wyraźnie zainteresowanymi jego opowieścią została opublikowana na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pastor zabrał również głos w sprawie swojego wyglądu na spotkaniu. Przyznał, że do ubrania sukienki zainspirowało go wiele osób. Chciał w ten sposób pokazać, że "wyzwolenie z opresyjnych praw toruje drogę do radości".

Stwierdziłem, że włożę sukienkę, tak jak zrobiło to wielu, którzy mnie zainspirowali. Postanowiłem pójść za ich przykładem, pokazując, że wyzwolenie z opresyjnych praw toruje drogę do radości - stwierdził duchowny.

Pastor w nietypowym wydaniu zachwycił wielu internautów. Niektórzy pochwalili Mussera za rozpowszechnianie tego orędzia właśnie w takim wydaniu. Zwracano również uwagę, że duchowny pozostał autentyczny.

Te zdjęcia promieniują radością jak latarnia morska wzywająca nas do świętości Adwentu - napisała jedna z komentujących.
Zobacz także: Inicjatywa Dudy. Generał gorzko komentuje
Autor: GGG
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić