Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski | 
aktualizacja 

Zgwałcił studentkę. Współwięźniowie wymierzyli mu karę

932

O samosądzie w rzeszowskim więzieniu w Załężu strażnicy dowiedzieli się przypadkiem. Odsiadujący tam wyrok gwałciciel padł ofiarą "kolegów" z celi.

Więzienie
Więzienie (Agencja Gazeta)

19-latek nie poinformował nikogo o tym, co go spotkało. Jednak podczas kontroli lekarz zauważył na jego ciele rany po pobiciu. Po dokładniejszym zbadaniu okazało się, że Kamil K. skazany na 8 lat więzienia, został zgwałcony przez współwięźnia. Na jego plecach wyryto napis "gwałciciel" i pobito - informuje portal nczas.com.

Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania - powiedział Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa.

19-letni mieszkaniec Łańcuta pobił i zgwałcił wracającą z juwenaliów 22-letnią studentkę z Rzeszowa. Sprawca zasłonił twarz kapturem, jednak miejski monitoring pomógł policji w wykryciu sprawcy, który trafił do więzienia.

Sprawy nie potwierdza jednak Służba Więzienna. W oświadczeniu przesłanym do nas stwierdzono, że "czynności w tej sprawie jeszcze trwają i podkreślić, że każdy taki incydent jest przez Służbę Więzienną szczegółowo i rzetelnie wyjaśniany".

Ze wstępnych ustaleń dotyczących opisanej sprawy wynika, że osadzony nie został zgwałcony ani pobity - informuje mjr Elżbieta Krakowska.

Zobacz także: Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 12.03.2025 – losowania Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nietypowy incydent w USA. Pies postrzelił właściciela
Łoś wyskoczył jej przed samochód. 19-latka trafiła do szpitala
Zaginęła 29-letnia Dominika z Wrocławia. Telefon zamilkł, nie pojawiła się w umówionym miejscu
22-latek stracił panowanie nad kierownicą. Na łuku doszło do czołowego zderzenia
Zero wyczucia! Partner Alishy Lehmann rozwścieczył kibiców
Kierowca BMW wyprzedził na pasach. Szybko pożałował
Nie żyje zasłużony policjant. Dariusz Biskup miał 52 lata
Sprawdzi się zamiast tui. Rośnie szybko i cały rok jest zielony
Władze Białegostoku przemówiły po śmierci Kononowicza. Odnieśli się do zarzutów
Zawieszenie broni na Ukrainie. "Putinowi trudno zgodzić się na to"
Publiczna egzekucja w Korei Północnej. Rozstrzelanie i palenie zwłok
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić