Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Gwiazda telewizji dzień w dzień uprawiała seks. O wszystkim opowiada

171

14 dni seksu - to wynik, jaki osiągnęła gwiazda porannego programu "Good Morning Britain" Kate Garraway. Celebrytka skrupulatnie notowała swoje spostrzeżenia, po czym postanowiła podzielić się wnioskami.

Gwiazda telewizji dzień w dzień uprawiała seks. O wszystkim opowiada
Kate Garraway (Getty Images)

Kate Garray i jej mąż Derek Draper podjęli nietypowe wyzwanie. Zdecydowali, że przez 14 dni będą codziennie uprawiać seks.

Oboje mają 52 lata, a małżeństwem zostali prawie 14 lat temu. Do tej pory doczekali się córki i syna.

Portal.abczdrowie.pl podkreśla, że Kate zawsze otwarcie mówiła o swojej seksualności. Nic więc dziwnego, że teraz wpadła na pomysł pt. "sex challenge", o którym opowiedziała.

Razem z mężem stworzyli arkusz kalkulacyjny. Zapisywali tam szczegóły miłosnych igraszek.

14 dni seksu. Oto wrażenia

Po tym "wyzwaniu" Kate Garray przyznała, że w długim związku doświadczenia fizycznej bliskości są mniej intensywne i rzadsze, niż na początku relacji. Nie ukrywała, że do codziennego seksu trzeba było się trochę "zmuszać".

Ocenia, że ten maraton pozytywnie wpłynął na jej relacje z mężem. Ze względu na fizyczne zbliżenie, poczuła się bardziej atrakcyjna pod kątem seksualnym. Ponadto zyskała poczucie kobiecości i pewności siebie.

Deklaruje też, że z wiekiem jest coraz bardziej zadowolona z seksu. 14-dniowy maraton tylko ją w tym utwierdził.

Autor: MDO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić