pogoda
Warszawa
19°
Miał 88 lat.

Zmarł papież Franciszek

aktualizacja 

Ida Nowakowska z synem w kościele. Ten filmik podbija sieć

25

Ida Nowakowska nie kryje się z tym, że jest głęboko wierzącą osobą. Już niejednokrotnie opowiadała o wielkim przywiązaniu do tradycji chrześcijańskich. Teraz celebrytka zabrała synka do kościoła. Wszystko udokumentowała i pokazała w sieci.

Ida Nowakowska z synem w kościele. Ten filmik podbija sieć
Ida Nowakowska z synem (Instagram, Ida Nowakowska)

Ida Nowakowska cieszy się sporą popularnością. Jej fani dobrze wiedzą, jak ważne są dla niej wartości rodzinne i chrześcijańskie.

Gdy tylko z mężem Jackiem Herndonem doczekała się syna, od razu zapewniła, że chce go wychowywać w duchu wiary katolickiej. Słowa dotrzymuje. Podczas nabożeństw towarzyszy jej maluch. Razem z nim odwiedziła świątynię choćby w minioną Wielkanoc.

Wizytę w kościele postanowiła zrelacjonować w sieci. Pokazała krótkie nagranie i załączyła wymowny opis.

Alleluja, Jezus Zmartwychwstał! - napisała.

Pierwsza Wielkanoc Maksia

W hasztagach Nowakowska zauważyła, że to pierwsza Wielkanoc jej synka. Mały bohater nagrania ewidentnie zainteresował się wizytą w kościele. Widzimy, jak palcem wskazuje na figurę Jezusa. Wcześniej robi to jego matka.

Internauci są zachwyceni postępowaniem Idy. "Jakie to jest piękne, jak rodzice przekazują wiarę swoim dzieciom", "To są prawdzie wartości, które należy przekazywać dzieciom..." - czytamy w komentarzach.

Nagranie z kościoła to prawdziwy hit sieci. Filmik z udziałem Idy i jej synka odtworzono już blisko 250 tys. razy!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Jest najmłodszym kardynałem. Będzie wybierał papieża
Karmiła piersią na weselu. Tak zareagowali przyjaciele. "To bolało"
Koszmar na Malediwach. Rosjankę chwycił rekin. "Ból niewyobrażalny"
Sceny z festiwalu. Byk wpadł w tłum gapiów
Zabili jej syna. Tak wspomina rozmowę z papieżem. "Odczuł nasz ból"
Siedział na szlaku i ogryzał patyk. Niezwykłe nagranie z Tatr
Papież Franciszek nie żyje. Ekspert o następcy: "Człowiek środka"
"Szczekanie NATO", "wielka Rosja" i "zbyt dużo gejów". Po słowach papieża wrzało
Co dalej ze zmianami papieża Franciszka? "Zaskoczyła nas jego śmierć"
Lany poniedziałek w 2000 roku. Dziś Polska byłaby oburzona takim zachowaniem
Kluczowe cytaty papieża. Mówił o wojnie, homoseksualistach, migrantach
Tłumy w Tatrach. Pokazali, co dzieje się na szlaku
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić