Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Wygląda jak milion dolarów

49

Małgorzata Kożuchowska chętnie uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje fanom, jak wygląda jej życie prywatne. Nie inaczej było w trakcie jednego ze spacerów – aktorka opublikowała na Instastory zdjęcie, które przykuło szczególną uwagę. Powód? Nie miała makijażu.

Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Wygląda jak milion dolarów
Małgorzata Kożuchowska pokazała się internautom bez makijażu. Jak wypadła? (AKPA, AKPA, Niemiec)

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda takich kultowych produkcji jak "Kiler" czy "Zróbmy sobie wnuka" jest w doskonałej formie i wygląda na 40 lat, chociaż skończyła już 51 lat. Dobitnie przekonały się o tym osoby, którym było dane zobaczyć zdjęcie Kożuchowskiej bez makijażu.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Jak wygląda?

Niektóre gwiazdy nawet sobie nie wyobrażają, by mogły pokazać się fanom bez makijażu. Jak ognia unikają paparazzi i nigdy nie publikują zdjęć, jeśli ich wykonanie nie zostało poprzedzone wielogodzinnymi przygotowaniami. Małgorzata Kożuchowska do nich nie należy.

Wygląda na to, że Kożuchowska jest miłośniczką zimy. Spacer wśród padającego śniegu zainspirował aktorkę do tego stopnia, by zrobiła sobie selfie. Zupełnie nie zawracała sobie głowy faktem, że nie ma makijażu. I słusznie, ponieważ wyglądała niezwykle świeżo!

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zadbana. Nawet bez makijażu wygląda fenomenalnie
Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zadbana. Nawet bez makijażu wygląda fenomenalnie (Instagram, malgorzatakozuchowska_)

Kożuchowska wybrała się na przechadzkę w kurtce w ciemnym kolorze z kapturem obszytym futerkiem. Nie zapomniała także o czapce, której intensywnie pomarańczowy kolor kontrastował z resztą stylizacji.

Gwiazda "Kilera" uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Kożuchowska nie kryje, że jest miłośniczką mody, czemu regularnie daje wyraz, pozując na ściankach w trakcie imprez branżowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jednym z ulubionych projektantów Małgorzaty Kożuchowski jest Maciej Zień. Aktorka niedawno uświetniła swoją obecnością pokaz jego najnowszej kolekcji. Na tamtą okazję wybrała minimalistyczną różową suknię. Wyglądała naprawdę olśniewająco, pozując z dużymi kolczykami i oryginalną torebką!

Zobacz także: Zobacz też: Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską?
Autor: EKO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić