Rafał Brzozowski to wokalista, który zasłynął w show TVP "The Voice of Poland". Wystąpił w pierwszej edycji w 2011 roku. Nie wygrał programu, jednak na stałe związał się z Telewizją Polską. Do dziś występuje na antenie stacji.
Czytaj także: Wiktory 2022 w TVP. Maciej Stuhr wydał oświadczenie
"Koło fortuny", "Jaka to melodia" czy "The Voice Senior" to programy, w których można zobaczyć wokalistę. Rafał Brzozowski został również wydelegowany do reprezentowania Polski podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2021 roku. Nie udało mu się zajść zbyt wysoko, jednak wierni fani wciąż doceniają gwiazdora i ochoczo dopingują jego działania w show-biznesie.
Tym razem prowadzący "Koło fortuny" pochwalił się nowym zdjęciem na Instagramie. Widzimy na nim wokalistę siedzącego za sterami samolotu. Gwiazdor wykorzystał okazję, by podzielić się z fanami swoim marzeniem. Przy okazji przekazał złotą myśl związaną z marzeniami.
Rafał Brzozowski chce zostać pilotem
Okazuje się, że Rafał Brzozowski chce być pilotem. Gwiazdor TVP wyznał fanom, że myśli nad tym, czy nie rozpocząć przygody z lataniem. Zdradził, że od zawsze go to ciekawiło: – Zastanawiam się, czy nie zacząć jednak przygody z lotnictwem zawodowym. Zawsze to mnie bardzo ciekawiło - pisze.
Jest jednak coś, co powstrzymuje go przed podjęciem decyzji. Jak czytamy we wpisie, Brzozowski smuci się, że to długa przeprawa. Mimo to twierdzi, że człowiek powinien się realizować "póki sił mu starczy".
To jednak długa droga nawet dla pilota turystycznego, ale za to realizacja pasji i marzeń, a człowiek powinien się realizować póki sił mu starczy i ochoty na naukę.
Co zrobić, by zostać pilotem samolotu? Oto kilka rzeczy, które są niezbędne do uzyskania uprawnień. Aby zdobyć taką licencję, należy mieć ukończone 17 lat. Ponadto odbyć ponad 100 godzin szkoleń teoretycznych i 45 godzin praktycznych (w powietrzu), a następnie zdać egzaminy. Koszt licencji PPL(A) (licencja pilota turystycznego) to ok. 20-30 tys. zł.
Celem kursu PPL(A) jest przygotowanie pilota ucznia do bezpiecznego i sprawnego latania zgodnie z zasadami wykonywania lotów z widocznością (VFR). Gruntowne i wszechstronne przygotowanie teoretyczne pozwoli Wam wykorzystać zdobytą wiedzę podczas następnego etapu szkolenia - części praktycznej oraz w dalszej karierze lotniczej, szczególnie przy podnoszeniu swoich kwalifikacji - czytamy na stronie akademii latania Goldwings.
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.