pogoda
Warszawa
13°

Viki Gabor w ogniu krytyki. Internauci jej nie oszczędzają

101

14-letnia Viki Gabor nie po raz pierwszy została skrytykowana przez internautów. Co tym razem im się nie spodobało? Poszło o to, jak młoda wokalistka wyglądała podczas Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie.

Viki Gabor w ogniu krytyki. Internauci jej nie oszczędzają
Viki Gabor podczas festiwalu w Sopocie (AKPA)

W trakcie tej imprezy Viki Gabor wykonała wespół z Kayah przebój "Ramię w ramię". Niestety, po tym występie 14-latka znów musi zmierzyć się z cierpkimi komentarzami fanów.

Tym razem podpadła im swoją stylizacją. Po raz kolejny postawiła na mocny makijaż. Wyglądała bardzo poważnie, jak na 14-latkę.

Nie brakuje głosów, że Viki zupełnie niepotrzebnie się postarza. Internauci po raz kolejny wymownie pokazali, co sądzą na temat młodziutkiej piosenkarki.

Viki Gabor w ogniu krytyki

Co dokładnie piszą internauci? Komentarzy na temat Gabor jest naprawdę sporo. "Masakra, usta ma jak wydmuszki, a paznokcie takie, że w polu można nimi orać" - czytamy w jednym z nich.

"Viki, nie postarzaj się, na to przyjdzie czas" - apeluje internautka.

Oczywiście są też tacy, którzy zachwycają się stylizacją Viki. Młoda gwiazda do mocnego makijażu dołączyła czarne spodnie i czarną, delikatnie błyszczącą bluzkę. Miała na sobie również rękawiczki prawie do łokci.

Zobacz także: Monika Chwajoł o swojej metamorfozie
Autor: MDO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Stosujesz zasadę 5 sekund? Mikrobiolog sprawdził, czy działa
Emerytura abp Gądeckiego w willi wyremontowanej za 5 mln zł. Tynki jak w Wersalu
Pokazał nagranie z Tatr. "Szansa jedna na milion"
Najmłodsze dzieci w Watykanie. O ich los zadbał papież Franciszek
Śmiertelne zatrucie w szpitalu psychiatrycznym. Dwie osoby w rękach policji
Ma 66 lat. Niemka właśnie urodziła dziesiąte dziecko
Kilkuletni chłopiec zmarł na wakacjach. Znaleziono go w basenie
"Po 24 tyg. nie ma aborcji, a poród". Ginekolodzy apelują o jasną wykładnię w sprawie przerywania ciąży
Ktoś podpalił zabytkową dzwonnicę w Warszawie. Trwa akcja gaśnicza
Prowadziła po alkoholu, w wypadku zginęło jej dziecko. Kobieta usłyszała prawomocny wyrok
Wiadomo, który piłkarz chce przejąć numer Lionela Messiego
Gerard Pique płakał na sali sądowej
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić