pogoda
Warszawa

W poniedziałek Schreiber miała swój "pierwszy raz". "Strasznie się bałam"

64

Marianna Schreiber wybrała się do Rzymu. Jak zaznacza żona ministra PiS, jest to wyjazd służbowy. Aspirująca modelka wyznała, że podróż do Włoch to jej pierwszy raz, kiedy leciała samolotem.

W poniedziałek Schreiber miała swój "pierwszy raz". "Strasznie się bałam"
Marianna Schreiber (AKPA, AKPA)

Żona ministra PiS Łukasza Schreibera nie robi sobie ani dnia przerwy od mediów społecznościowych. Na Instagramie modelki i aktywistki codziennie pojawiają się nowe zdjęcia, nagrania, a także osobiste wyznania.

Marianna Schreiber pod ostatnim nagraniem, na którym widzimy, jak kroczy po rzymskich uliczkach, przyznała, że był to pierwszy raz, kiedy podróżowała samolotem.

Dziś pierwszy raz wsiadłam do samolotu. Strasznie się bałam. Przezwyciężyłam strach i ostatecznie udało mi się bez większych komplikacji zdrowotnych znaleźć się w Wiecznym Mieście. Marzyłam o tym miejscu - wyznała Marianna Schreiber w poniedziałkowym wpisie.

Uczestniczka programu "Top Model" podkreśla, że jest to wyjazd służbowy, więc nie zabrała ze sobą ani córeczki, ani męża. "Gdy zaproponowano mi sesję zdjęciową w Rzymie - zgodziłam się. Aktualnie siedzę obok miejsca, gdzie Juliusz Cezar wyszeptał ostatnim tchnieniem: Et tu, Brute, contra me? [red. z łac., "i ty, Brutusie, przeciw mnie"] - relacjonowała w poniedziałek żona ministra PiS Łukasza Schreibera w mediach społecznościowych.

Schreiber pozytywnie zaskoczona cenami hoteli

Marianna Schreiber jest miło zaskoczona nie tylko pięknymi widokami i włoską pogodą, ale także cenami hoteli. Twierdzi, że tygodniowy pobyt w Rzymie kosztuje tyle samo, co 3 dni w hotelu nad Bałtykiem. "Okazuje się, że wyjazd nad morze (np. do hotelu Gwiazda Morza) na 3 dni jest w tej samej cenie co tutaj pobyt na 7 dni w równie dobrych warunkach" - informuje swoich fanów Schreiber.

Aktywistka zdradziła również, że szykuje dla swoich fanów specjalną niespodziankę. Domyślacie się już, o co chodzi?

Wracam w środę, a do tego czasu czeka mnie dużo pracy, choć jest tutaj taka piękna pogoda (15 st. i słońce). W międzyczasie szykuję dla Was niespodziankę, abyście niedługo mogli mnie widzieć i słuchać regularnie wśród tematów społecznych - napisała tajemniczo żona ministra.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza
NA ŻYWO
Autor: ESO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Chciała obniżyć gorączkę u syna. Niemal skazała go na śmierć
Zełenski: Na Kijów spadła rakieta z amerykańskimi częściami
To koniec czarterów, jakie znamy? Itaka uruchamia własną linię lotniczą
Zatrzymany na granicy. Turecki kurier migrantów złapany
Niezwykła piłkarska rodzina. Talent przekazywany w genach
Szczere słowa kardynała. Mówi, czy mógłby zostać papieżem
Przełomowe odkrycie naukowców z Gdańska. Powoduje parazytozy
Trener Polaków był w furii. Niecodzienne słowa do sędziego
Chcesz pomóc, a przeszkadzasz. Denerwujący nawyk Polaków w restauracjach
Ukrywał pedofilię w Kościele. Zamknie trumnę z Franciszkiem
Zakaz wstępu do lasów na Podkarpaciu. Leśnicy tłumaczą decyzję
Sceny przy trumnie papieża Franciszka. "To absolutny skandal"
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić