pogoda
Warszawa
14°
Karol Osiński
Karol Osiński | 

Ewa Swoboda wypaliła u Kuby Wojewódzkiego. O tym myśli przed startem wyścigu

131

Ewa Swoboda gościła na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zadał jej pytanie, o czym myśli przed rozpoczęciem wyścigu na sześćdziesiąt metrów. Odpowiedź może nie była zaskakująca, ale na pewno wprawiła publiczność w śmiech.

Ewa Swoboda wypaliła u Kuby Wojewódzkiego. O tym myśli przed startem wyścigu
Ewa Swoboda zdradziła, o czym myśli przed rozpoczęciem biegu (Instagram, kuba_wojewodzki_official)

Ewa Swoboda przeżywa swoje przysłowiowe "pięć minut". Sportsmenka nie tylko dobrze radzi sobie bieżni, ale też znajduje się na świeczniku, m.in. poprzez swoje "luzackie" podejście w wywiadach. Jak to zwykle bywa, zyskała tym równie duże grono wielbicieli, co hejterów. A, że zdobyła popularność, nie może dziwić jej obecność w programie Kuby Wojewódzkiego.

Premiera odcinka odbędzie się za kilka dni, lecz dziennikarz już zdążył zapowiedzieć jego część za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sprinterka pojawi się na kanapie jako druga, a przed nią zasiądzie na niej raper Szymon Sobel. W krótkim nagraniu, zamieszczonym na profilu Kuby Wojewódzkiego słyszymy, jak prowadzący zadaje sportsmence pytanie, o czym myśli przed rozpoczęciem biegu na 60 metrów. Otrzymał następującą odpowiedź:

Szczerze? No to ostatnią myślą, jaką myślę, to jest w bloku, myślę sobie: "Jazda z kur***i"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Dowbor o wyprawce szkolnej swoich córek. "Zajmuje się tym Joanna"
NA ŻYWO

Ewa Swoboda zdradziła, co myśli przed startem wyścigu

W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję oglądać Ewę Swobodę m.in. podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. Niestety nie udało jej się awansować do finału biegu na 100 m, a do szczęścia zabrakło jej... 0,01 sekundy. -  Było super. Bardzo dobrze się bawiłam, chyba miałyśmy najmocniejszy wiatr w twarz. No trudno, jestem dziewiąta na igrzyskach. No trudno, walczyłam jak mogłam - mówiła dla Eurosportu.

Podobnie sytuacja miała miejsce w przypadku sztafety 4x100 m. Polkom nie udało się awansować do finału, choć uchodziły za jedne z faworytek. Po zakończeniu igrzysk w Paryżu Polka wystartowała podczas mityngu Diamentowej Ligi w Chorzowie. Tam zajęła szóste miejsce w biegu na 100 m, osiągając czas 11,03 s.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Kierowca taksówki zawisł na krawężniku. Miał 3,6 promila
Niemcy piszą o wypadku Polaków na A1. Chcieli wyprzedzić ciężarówkę
Piękna wyspa ma dość niepokornych turystów. Wprowadza surowe przepisy
Koszulka Kobe'go Bryanta sprzedana. Tyle za nią zapłacono
Mąż Beaty Klimek zbiera pieniądze na prawnika. "Nie miałem wyboru"
Zabójstwo dyrektora United Healthcare. Prokuratura domaga się kary śmierci
Polacy nie podziwiają już Niemców? Od wzoru do krytyki
Możliwy rozłam w Kościele katolickim? Niemiecki kardynał ostrzega
Kilka dni po odejściu papieża. Premier Izraela składa kondolencje
Uciążliwe kontrole. "Saksonia zdana jest na polskich pracowników"
Wymieszaj z wodą i podlej ogórki. Obrodzą jak nigdy
Chińska misja Shenzhou-20. Tajkonauci już na stacji
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić