Influencerka Bruna Rotta, dziewczyna piłkarza Realu Madryt Rodrygo, opublikowała na TikToku zabawny film sugerujący, że jej partner unika kąpieli.

26-letnia Bruna Rotta, mająca ponad 2 miliony obserwujących na TikToku, wzięła udział w brazylijskim trendzie dotyczącym tego, jak "los może bawić się ludźmi".

W swoim nagraniu przypomniała, że kiedyś żartowała na Instagramie: "Nigdy nie umówię się z facetem, który się nie kąpie". Następnie pokazała zdjęcie Rodrygo z komentarzem: "Zapłaciłam własnym językiem".

Rodrygo, skrzydłowy Realu Madryt, który dołączył do klubu w 2019 roku z Santosu, często pojawia się w internetowych żartach swojej partnerki. Niedawno wystąpił w wiralowym klipie, w którym pozwolił Brunie wyskubać sobie brwi.

Bruna dodała w opisie do filmu: "Stworzyłam tę piosenkę, by powiedzieć kilka rzeczy. Uważaj na los, on bawi się ludźmi". Para jest razem od września zeszłego roku.

Gwiazdor ma problem ze zdrowiem

Rodrygo Goes w meczu z Borussią Dortmund doznał urazu mięśnia uda, co wykluczy go z jednego z ważniejszych starć w rundzie jesiennej La Ligi, czyli El Clasico z Realem Madryt.

Prawoskrzydłowy Królewskich w meczu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów grał do 85. minuty. Spotkanie było najbardziej emocjonującym starciem wtorkowej kolejki Champions League. Do przerwy mistrzowie Hiszpanii przegrywali 0:2. Natomiast od początku drugiej połowy Real Madryt wyszedł na boisko odmieniony i ostatecznie zwyciężył 5:2.

Królewscy aktualnie zajmują 2. miejsce w LaLiga z bilansem bramkowym 21:7 i 24 punktami. Kibice w dalszym ciągu czekają na pokazanie pełnych umiejętności przez Kyliana Mbappe, który jest na drugim miejscu najlepszych strzelców ligi hiszpańskiej - ma ich na koncie 6.

Trwa ładowanie wpisu:instagram