Jakub Artych
Jakub Artych |

Najman szczerze o Lewandowskim. "O dziwo"

0

We wtorek, 15 października reprezentacja Polski zremisowała z Chorwacją 3:3 w meczu 4. kolejki Ligi Narodów UEFA. Mecz z wysokości trybun oglądał Marcin Najman, który wyróżnił szczególnie jednego zawodnika.

Najman szczerze o Lewandowskim. "O dziwo" (WP SportoweFakty)

Dobiegło końca październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego podopieczni Michała Probierza rozegrali dwa kolejne spotkania Ligi Narodów. Po tym, jak Biało-Czerwoni przegrali z Portugalią (1:3) we wtorek (15 października) zremisowali z Chorwacją 3:3.

Spotkanie było naprawdę szalone. Polska szybko wyszła na prowadzenie po bramce Piotra Zielińskiego, jednak nasi rywale w ciągu 7 minut zdobyli trzy trafienia. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego strzelił Nicola Zalewski, a w drugiej połowie do remisu doprowadził Sebastian Szymański.

Najlepszymi zawodnikami polskiej ekipy byli Piotr Zieliński (gol i asysta) i Marcin Bułka (kilka spektakularnych interwencji). Na wyróżnienie zasługują też m.in. Nicola Zalewski (bramka) i Kacper Urbański.

Mecz z wysokości trybun oglądał Marcin Najman, który wyróżnił szczególnie jednego zawodnika.

Dobry mecz naszych z Chorwacją. Pokazali charakter wychodząc na remi z 1:3 O dziwo bardzo aktywna i dobra gra Lewandowskiego. Doskonała asysta. Zieliński wyrasta na lidera. Tak trzymać, a w barażach się obronimy! - podkreśla Najman na platformie X.

Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?

Kolejne starcie reprezentacja Polski rozegra 15 listopada - tym razem na wyjeździe. Jej rywalem będzie Portugalia, która plasuje się na pozycji lidera. Trzy dni później Biało-Czerwoni stoczą bój przeciwko Szkocji na PGE Narodowym.