Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
VDB | 

Uroczy wpis Piotra Nowakowskiego. Pokazał największą motywację

6

Reprezentacja Polski w siatkówce przegrała za Iranem (2:3) na inaugurację igrzysk olimpijskich w Tokio. To jednak nie załamało polskich zawodników. Wręcz przeciwnie, wszyscy zgodnie mówią o pełnej mobilizacji. Na pokazanie swojej największej motywacji zdecydował się Piotr Nowakowski.

Uroczy wpis Piotra Nowakowskiego. Pokazał największą motywację
Piotr Nowakowski (Twitter.com)

Mecz z Iranem w wykonaniu Piotra Nowakowskiego, podobnie jak i innych reprezentantów Polski, nie był najlepszy. Jeśli nasi zawodnicy realnie myślą o medalu igrzysk olimpijskich w Tokio, muszą sporo poprawić.

Siatkarze w pomeczowych wywiadach starali się udowodnić, że nie mają problemów ze złym nastawieniem. Każdy z nich podkreślał tę kwestię. Jeszcze krok dalej poszedł polski środkowy Piotr Nowakowski, który na Instagramie pokazał swoją największą motywację do jak najlepszych występów.

Piotr Nowakowski córka
(Instagram.com)
"Mój największy support z własnoręcznie zrobioną flagą" - podpisał zdjęcie Piotr Nowakowski.

Siatkarz pochwalił się przed kibicami zdjęciem córki Oliwii. Pokazał, jak wspiera tatę podczas występów na olimpijskich parkietach. To jednak nie wszystko. Nowakowski zdecydował się na kolejny rodzinny wpis. Tym razem skierowany do żony.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Abyśmy kolejne rocznice mogli spędzać razem. Kocham Cię i dziękuję, że jesteś, kochasz i wspierasz (a czasem opierdzielisz dla słodkiej równowagi)" - podpisał zdjęcie Nowakowski.

Jak widać, Piotr Nowakowski to sportowiec, który przede wszystkim ceni sobie wartości rodzinne. Pozostaje mieć nadzieję, że reszta kadry jest przynajmniej tak samo zmotywowana jak polski środkowy, a powinno to przynieść pozytywne efekty w dalszej części turnieju.

Zobacz także: Robert Korzeniowski o dramacie polskich pływaków. Wspomina swoją dyskwalifikację
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Polak zaginął w dżungli. Bliscy zabierają głos. "Będziemy napierać"
Niepokojące wieści dla rolników. Muszą przygotować się na trudne warunki
Wyniki sondaży z USA. Tak Amerykanie oceniają Donalda Trumpa
Były doradca Bidena o zawieszeniu broni w Ukrainie. "Jestem bardzo sceptyczny"
Szokujące informacje. "Fala" nadal obecna w polskim wojsku?
Niepokojące wieści z USA. "Washington Post" pisze, co może zrobić Putin
Udawała, że ma raka. Wyłudzała pieniądze od partnera i oszukiwała dzieci
To nie fotomontaż. Film z żółtą dacią niesie się po sieci
Ekspert o relacjach USA-Iran. Czy możliwy jest reset?
Rosja grozi ukraińskim żołnierzom. Trump naciska na zawieszenie broni
Opanowali ścieżki rowerowe. Są zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Uwięzieni astronauci jeszcze nie wrócą do domu. Start Falcon 9 odwołano
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić