W 1971 roku w opuszczonym klasztorze w Tybecie odkryto gliniane tabliczki, na których wiele wieków temu mnisi zapisali przepis na prozdrowotny wywar. Ta lecznicza mikstura może rozbijać komórki rakowe, ale ma też dużo innych właściwości. Do przygotowania będziemy potrzebować tylko czterech ziół.
Tybetański wywar. Składniki:
- 100 g ziela dziurawca,
- 100 g rumianku,
- 100 g kocanki,
- 100 g pąków brzozy.
Tybetański wywar. Sposób przygotowania i dawkowanie:
Wszystkie składniki mielimy przy użyciu moździerza lub młynka i wsypujemy do miseczki. Dokładnie wymieszane zioła zalewamy 500 ml wrzącej wody. Wywar odstawiamy na 20 minut i po upływie tego czasu przecedzamy przez gazę. 250 ml tak przygotowanej mikstury pijemy codziennie przed snem.
Rano podgrzewamy wywar i ponownie go wypijamy. Jeżeli chcemy wzbogacić smak tybetańskiego eliksiru, możemy dodać do niego odrobinę miodu. Napój pijemy regularnie, aż do momentu, gdy skończy się ziołowa mieszanka. Oczekiwane rezultaty powinny być widoczne po tygodniu. Kurację można przeprowadzać raz na pięć lat.
Składniki obecne w tradycyjnym preparacie usprawniają pracę układu immunologicznego, poprawiają metabolizm, oczyszczają organizm z toksycznych substancji i wpływają korzystnie na kondycję narządu wzroku i naczyń krwionośnych.
Dzięki tej miksturze, zmniejszymy ryzyko rozwoju poważnych schorzeń, takich jak miażdżyca, udar mózgu, zawał serca, nadciśnienie tętnicze i choroby nowotworowe. Po tybetański specyfik powinny sięgać zwłaszcza osoby cierpiące na bóle stawów, infekcje układu oddechowego, kamicę żółciową, zapalenie dziąseł i problemy z wątrobą.
Kamil Sikora, dziennikarz WP abcZdrowie
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.