REKLAMA
Odświeżone 26 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk07.10.19 (16:37)

Absurdalnie się tłumaczył. Trudno uwierzyć, o ile przekroczył prędkość

Pirat drogowy pędził w Orzeszu ponad 200 km/h, mimo ograniczenia prędkości do 70 km/h. Mężczyzna tłumaczył później policjantom, że spieszył się na pociąg.
Policja

Cieszynianin dostał mandat i 10 punktów karnych. Nieoznakowany radiowóz ruszył w pościg po tym, jak został wyprzedzony przez 39-latka na dwupasmówce w kierunku Katowic. Na orzeskim odcinku DK 81, gdzie można jeździć z prędkością maksymalnie 70 km/h, urządzenie zarejestrowało wynik 201 km/h.

Po zatrzymaniu pirat drogowy tłumaczył stróżom prawa, że spieszył się do Katowic na pociąg. Mundurowi z mikołowskiej drogówki, którzy ukarali mieszkańca Cieszyna, przypominają, że wśród najczęstszych przyczyn wypadków dominuje nadmierna prędkość.

REKLAMA

Pamiętajmy, że sytuacja na drodze często zmienia się dynamicznie i mogą wystąpić okoliczności, w których konieczna jest szybka reakcja. Wówczas omawiany czynnik staje się elementem, który powoduje utratę kontroli nad pojazdem, co może skutkować wypadnięciem z drogi lub groźnym w skutkach zderzeniem z innym pojazdem - czytamy na stronie lokalnej policji.

Oglądaj także: Zobaczył go w ostatniej chwili. Zatrzymał się na budynku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij