Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak | 

Benidorm. Cztery osoby dźgnięte nożem. Bójka w hiszpańskim kurorcie

118

Według relacji świadków awantura zaczęła się w klubie i przeniosła na ulicę. Kilka osób w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Bulwersujący jest także fakt, że do ataku doszło na jednej z głównych ulic kurortu..

Benidorm. Cztery osoby dźgnięte nożem. Bójka w hiszpańskim kurorcie
(PAP)

Napastnikami mieli być turyści. Cztery osoby zostały poważnie ranne w wyniku ataku nożem, do którego doszło w poniedziałek nad ranem. W jednym z barów wybuchła awantura, której uczestnicy przenieśli się na ulicę. Dwóch z nich zaatakowało oponentów nożami, a potem uciekło, korzystając z ogólnego zamieszania. Według niektórych świadków napastnicy byli Szkotami.

Wielu przerażonych turystów uciekło na plażę. Dramat rozegrał się w rejonie klubowym Strip w popularnym wśród turystów mieście Benidorm we wschodniej Hiszpanii. Lokalna policja zamknęła na kilkanaście godzin ulicę, na której doszło do ataku - informuje hiszpański portal Hola Benidorm.

Ofiary "w poważnym stanie" trafiły do szpitala w Villajoyosa. Kilka godzin po awanturze pojawiły się informacje o śmierci jednej z poszkodowanych osób, ale potem zostały zdementowane. Wciąż jednak stan rannych określany jest jako ciężki. Lokalna policja potwierdziła, że prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale nie ujawnia szczegółów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Sztorm na Malcie. Wiatr był tak silny, że wyrzucał ryby na most

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 25.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Trenował reprezentację Polski w czasach PRL. Teraz grzmi: "To nie jest zespół"
Wspólny zakup losu w Eurojackpot? Jest jeden haczyk
Spędził 46 lat w celi śmierci. Otrzyma gigantyczne odszkodowanie
Brytyjka pojechała na wieczór panieński do Krakowa. "Nigdy tu nie wrócę"
Hipokryzja na drodze? Nagranie z Krakowa wywołało burzę
Ważne zmiany dla podróżujących do Wielkiej Brytanii! Nowy obowiązek
Tego dnia rozpoczną strajk. Odwołają wszystkie loty
Nie żyje 19-letni piłkarz. Doszło do tragicznego wypadku
Trump o wycieku planów ataku na Jemen. "Małe potknięcie, nic poważnego"
Ostatnie pożegnanie Jadwigi Komorowskiej. Poseł wyjawił, jak wspomina zmarłą
Radioaktywne odpady składowane w jeziorze. Doszło do katastrofy
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić