REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła01.10.19 (06:57)

Dubler Brada Pitta winny morderstwa byłej dziewczyny

Kaskader, który dublował Brada Pitta, zabił dziewczynę, a później pochował ją w płytkim grobie. Kirił Biełorusow został uznany za winnego zamordowania francuskiej producentki filmowej Laureline Garcia-Bertaux.
Policja

Wymiar kary 32-letni Kirił Biełorusow pozna w piątek. Udusił 34-letnią Laureline i pochował jej ciało w ogrodzie obok swojego domu w Londynie. Sąd nie miał wątpliwości i uznał dublera Brada Pitta za winnego zbrodni.

Mężczyzna zeznał, że dokonał tego czynu, ponieważ jego partnerka była problemem, który należało usunąć. Najpierw udusił ją podwiązką, a następnie związał jej ręce i nogi. Ciało owinął w worki na śmieci i zakopał w ogródku.

REKLAMA

Dziewczyna została uznana za zaginioną. Przez tygodnie rodzina i przyjaciele gorączkowo jej poszukiwali. Pochodzący z Białorusi Kirił udawał zaangażowanie. Przez jakiś czas wysyłał SMS-y z telefonu Laureline, aby upozorować, że wszystko jest w porządku. Później zatarł za sobą wszelakie ślady i próbował uciec do Estonii. Jednak policja miała już wtedy podejrzenia i złapała go w Tallinie na mocy międzynarodowego listu gończego.

Zobacz także: Rozmawiamy z profesjonalnym kaskaderem

Para tuż przed tragedią się rozstała. Później mężczyzna chciał odzyskać sympatię Laureline udając, że ma raka. Podstępem nakłonił ją do przyjazdu do Londynu, żeby mu pomagała i się nim opiekowała. Później z obawy, że jego kłamstwa się wydadzą, w brutalny sposób ją zamordował.

Ostatnie kilka minut życia pani Garcia-Bertaux musiało być naprawdę przerażające. Walczyła o swój ostatni oddech, kiedy zdała sobie sprawę, że mężczyzna, którym się opiekowała, był kłamcą, oszustem i zabójcą – powiedział prokurator.

Kirił był związany z branżą filmową. Pracował jako kaskader i dublował Brada Pitta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij