Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Aldona Brauła
Aldona Brauła | 

Koronawirus w Polsce. Uciekł przez okno ze szpitalnej kwarantanny. Wrócił pijany

135

23-latek z woj. podlaskiego uciekł przez okno ze szpitala, w którym odbywał kwarantannę. W osiedlowym sklepie kupił sobie alkohol, który skonsumował w drodze powrotnej. Na oddział zakaźny wrócił pijany.

Koronawirus w Polsce. 23-latek uciekł przez okno z kwarantanny
Koronawirus w Polsce. 23-latek uciekł przez okno z kwarantanny (twitter.com, podlaska policja)

Mężczyzna przebywał na kwarantannie ponieważ wrócił zza granicy. Został umieszczony na oddziale zakaźnym w grajewskim szpitalu. W czwartek po południu policja otrzymała zgłoszenie o ucieczce 23-latka. Odkryto, że zrobił to przez okno znajdujące się w łazience. Natychmiast wszczęto poszukiwania.

W tym czasie poszukiwany wrócił do szpitala. Również przez okno. Zdążył się wykąpać i położyć do łóżka. Wtedy władze szpitala zorientowały się, że wrocił.

23-latek miał pół promila alkoholu w organizmie. Policji tłumaczył, że potrzebował alkoholu i wyszedł przez okno do osiedlowego sklepu - informuje biuro prasowe policji w Grajewie.

Zobacz także: Koronawirus a nowe przepisy. Wiceminister mówi, kiedy można wyjść z domu
https://wideo.wp.pl/koronawirus-a-nowe-przepisy-wiceminister-mowi-kiedy-mozna-wyjsc-z-domu-6492768119801985v

Mężczyzna na czas wytrzeźwienia trafił do specjalnej izby. Za złamanie kwarantanny grozi mu kara grzywny nawet do 30 tys. złotych. Policja apeluje aby zachowywać się odpowiedzialnie i rozsądnie podczas panującej obecnie epidemii koronawirusa.

W Polsce zakażonych jest już 3149 osób. Potwierdzono także 59 zgonów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić