REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki10.10.19 (10:26)

Magdalena Ogórek. Biografia - czy powstanie nieautoryzowana wersja? Dziennikarz zbiera fundusze

Magdalena Ogórek to jedna z tych postaci ze styku świata mediów i polityki, które wzbudzają ogromne emocje. A tych może być jeszcze więcej, bo dziennikarz śledczy Radosław Gruca zapowiedział napisanie jej nieautoryzowanej biografii.
Marek Lasyk / East News

Dziennikarz śledczy, który jakiś czas temu rozstał się z największą polską gazetą "Faktem", nie zasypia gruszek w popiele. Kilka dni temu na łamach Wirtualnej Polski ujawnił kolejne "taśmy Konfederacji", na których prawicowi politycy rozmawiają o tym w jaki, korzystny dla siebie sposób, księgować pieniądze. Teraz zaś zapowiedział publikację, która może wstrząsnąć środowiskiem politycznym i medialnym.

"Magdalena Ogórek. Biografia nieautoryzowana" czy taki tytuł może nosić jego dzieło? Tego jeszcze nie wiemy, pewne zaś jest, że Radosław Gruca uruchomił zbiórkę funduszy, które pozwolą mu poświęcić się pracy nad opisaniem losów gwiazdy TVP, a w przeszłości niedoszłej prezydent z ramienia SLD.

REKLAMA

- Mówię sprawdzam. Jeśli zbiorę, napiszę nieautoryzowaną biografię Magdaleny Ogórek na wiosnę. Będzie to obraz spektakularnej kariery z naciskiem na epokę dobrej zmiany. Oczywiście pani Magda będzie miała możliwość odniesienia się do poruszanych tam wątków z katastrofą smoleńską, doktoratem, pracą w SLD i kandydowaniem w wyborach parlamentarnych i prezydenckich Z ramienia lewicy włącznie. Pokażcie, czy chcecie to przeczytać I poznać prawdę - napisał dziennikarz w swoich mediach społecznościowych.

Radosław Gruca na swój projekt potrzebuje 50 tys. zł. Każdy chętny może go wspomóc TUTAJ.

Zobacz: Inauguracyjne wystąpienie Magdaleny Ogórek, kandydatki SLD

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij