REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
08.10.19 (20:44)

Miała romans z uczniem. 34-latka aresztowana

Asystentka dyrektora liceum w miejscowości Belmont w Karolinie Północnej musi wpłacić milion dolarów kaucji, żeby wyjść z aresztu za uwiedzenie nastolatka. Zakazany romans kwitł w czasie korepetycji.
Gaston County Sheriff's Office / Policja

34-latka miała o połowę młodszego kochanka. Zastępczyni dyrektora Stuart Cramer High School trafiła do aresztu w atmosferze skandalu. Miała uwieść jednego ze swoich wychowanków. Ze względu na poważny charakter zarzutów sąd wyznaczył milion dolarów kaucji.

Lisa Rothwell płakała w sądzie. Bezskutecznie próbowała przekonać sędziego, żeby obniżył kaucję do 150 tys. dolarów z uwagi na jej niewielkie zarobki. Mimo ciążących na niej zarzutów 34-latka nie została na razie zwolniona z pracy ani zawieszona w obowiązkach, jest na płatnym urlopie.

REKLAMA

Rzekomy romans trwał od kwietnia do lipca tego roku. Według prokuratury w tym czasie nauczycielka sześciokrotnie uwiodła 17-latka, któremu udzielała korepetycji. Do stosunków miało dochodzić poza murami szkoły, w której pracuje również mąż aresztowanej, matematyk. Mężczyzna wraz z wieloma krewnymi wspierał żonę w sądzie.

Zobacz też: Płaca minimalna. Nauczycielka zarobi mniej od sprzątaczki

Wszyscy są zszokowani i całkowicie oszołomieni - powiedział Trippe McKeny, adwokat nauczycielki.

Władze szkoły dowiedziały się o rzekomym zakazanym romansie przypadkiem. Pracownik administracji miał podsłuchać rozmowę dwóch uczniów. Policja nie wyjawiła, czy jednym z nich był uwiedziony 17-latek, czy nastolatkowie powtarzali tylko plotki na jego temat.

Skandal przerwał dobrze zapowiadającą się karierę. Lisa Rothwell już w wieku 29 lat została asystentką dyrektora w Stuart Cramer High School. Wcześniej uczyła wyjątkowo uzdolnione dzieci w North Gaston High School i Stanley Middle School. Nauczycielka jest mężatką od 11 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij