Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Natalia Bogucka | 

Ośmiu gwałcicieli skazanych. 13-letnia ofiara wyśledziła ich na Facebooku

341

13-letnia dziewczynka z Niemiec została zgwałcona przez ośmiu migrantów z Bułgarii. Sprawcy zostali złapani dzięki temu, że ofiara rozpoznała jednego z nich na Facebooku.

Ośmiu gwałcicieli skazanych. 13-letnia ofiara wyśledziła ich na Facebooku
(iStock.com)

Młoda uczennica wracała z basenu w mieście Verlbert, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Gdy szła leśną ścieżką, trafiła w zasadzkę ośmiu migrantów. Mężczyźni zaciągnęli ją w krzaki i na zmianę gwałcili.

Przerażającą scenę ujrzał przyjaciel rodziny, który szukał dziewczynki. Gdy nastoletni sprawcy go zobaczyli, natychmiast uciekli z miejsca zdarzenia - podaje Metro.

Odważna 13-latka zdołała znaleźć jednego z gwałcicieli na Facebooku. Pokazała jego zdjęcie policji i tego samego dnia chłopak został aresztowany. Śledczy znaleźli na jego telefonie zdjęcia gwałtu, dlatego bez problemu zidentyfikowali kolejnych ośmiu sprawców.

Gwałciciele twierdzili, że 13-latka wyraziła zgodę na seks. Jednak nie zdołali przekonać sądu i w październiku zeszłego roku sześciu uczniów w wieku od 14 do 17 lat zostało skazanych. Dwóch pozostałych sprawców uciekło do Bułgarii, by uniknąć kary. Zostali jednak poddani ekstradycji do Niemiec i w tym tygodniu uznano ich za winnych.

Główny podejrzany to 15-latek, który dwukrotnie zgwałcił dziewczynę. Został skazany na 4 lata i 9 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejny uczeń, który również dwukrotnie popełnił przestępstwo otrzymał karę 4 lat w więzieniu. Dwóch oskarżonych zostało skazanych na 3 lata i 8 miesięcy w areszcie dla nieletnich. Pozostali sprawcy usłyszeli wyrok w zawieszeniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Nierozgarnięci złodzieje. Szuka ich policja
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Kylian Mbappe pławi się w luksusie. Wyciekła wartość jego nowego domu
Aktualizacja mObywatela. W aplikacji pojawiły się zmiany
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić