REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Krystian Rosiński19.09.19 (20:16)

Prażona cebulka wycofana ze sprzedaży. Wykryto w niej cząsteczki metalu

Główny Urząd Sanitarny przestrzega – uważaj na cebulkę prażoną marki Trader Joe’s. W produkcie marki własnej sieci Aldi istnieje możliwość występowania cząstek metalu.
Reporter / East News

GIS w swoim komunikacie przestrzega, że część partii "została zanieczyszczona małymi fragmentami metalu". Urząd jednocześnie ostrzega, że spożycie takiego produktu stanowi "potencjalne zagrożenie dla zdrowia", czyli istnieje możliwość połknięcia kawałka metalu.

Kod kreskowy wadliwego produktu "Trader Joe’s Cebulka prażona 200 g" to 28089469 o dacie ważności do 15.06.2020 r. Producentem jest firma Delizza GmbH.

REKLAMA

Sieć Aldi już zapewniła możliwość zwrotu produktu w punkcie jego zakupu. Sieć zadeklarowała, że zwróci pieniądze nawet w przypadku braku paragonu potwierdzającego jego zakup.

– Informujemy, że w ramach ochrony prewencyjnej konsumentów wycofaliśmy już ze sprzedaży ww. artykuł – napisała sieć w swoim komunikacie. Jednocześnie przypomniała, że przy pozostałych produktach zarówno marki Trader Joe’s, jak i firmy Delizza GmbH nie stwierdzono nieprawidłowości.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja może nas zgubić. Jednak bez niej nie ma mowy o bezpieczeństwie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij