REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
04.10.19 (06:25)

Samolot odleciał. Z okna było widać, co zostawili na lotnisku

Kuriozalna sytuacja na lotnisku. Pasażer zobaczył, że jego walizka nie została wniesiona na pokład. Stewardesy przekonywały go jednak, że cały bagaż został załadowany. Tym sposobem pasażer linii Lufthansa stracił walizkę na 36 godzin.
KarnRateria / twitter.com

Pechowy pasażer przyjechał na lotnisko z wyprzedzeniem. Karn Rateria jako jeden z pierwszych pasażerów lotu do Manchesteru pojawił się w kolejce do odprawy w porcie lotniczym w Monachium. Był też pierwszym, który wszedł na pokład samolotu. Z nudów wyglądał przez okno, kiedy jego uwagę przykuła samotna walizka pozostawiona na płycie.

Ekhem, @lufthansa zostawiliście moją torbę na asfalcie! - złościł się Rateria na Twitterze.

REKLAMA

Z zaskoczeniem rozpoznał swój własny bagaż. Pasażer przywołał personel pokładowy samolotu i wskazując walizkę poprosił o dopilnowanie, by została wniesiona na pokład. Stewardzi nie byli jednak zbyt pomocni, mimo że samolot jeszcze nie ruszył się z miejsca.

Zobacz też: Pasażerowie o elektrycznym BMW i3s. Ten samochód jest po prostu fajny

Załoga odpowiedziała tylko, że ładowanie zostało zakończone. Widzę torbę na płycie. I właśnie startujemy bez niej. Co to ma być? - kontynuował pasażer, kończąc post w czasie kołowania.

W Manchesterze zgłosił zgubę. Jego walizka została załadowana do kolejnego samolotu lecącego do Wielkiej Brytanii, pechowiec musiał jednak odczekać 36 godzin. Odpowiadając na post Raterii, Lufthansa tłumaczyła się „awarią systemu bagażowego we Frankfurcie”, mimo że samolot startował z oddalonego o ponad 300 km Monachium.

Mam walizkę! Dziękuję wszystkim, którzy wysyłali wiadomości ze wsparciem. Do tych, którzy tylko się śmiali: dołączę do was, kiedy wreszcie się rozpakuję - napisał w ostatnim poście pechowy pasażer.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij