REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla10.10.19 (12:47)

Wiewiórki pod maską auta. Zobacz, jaka czekała ich niespodzianka

Żona mieszkańca Pensylwanii zaniepokoiła się dziwnymi dźwiękami i zapachem wydobywającym się z silnika ich samochodu. Chris Persic był w szoku, kiedy dostał od niej zdjęcie auta po podniesieniu maski.
Chris Persic / MEGA / Forum

Amerykanin dostał telefon od spanikowanej żony. Holly Persic prowadziła samochód w Pittsburghu, kiedy silnik zaczął wydawać dziwne odgłosy. W tym samym momencie kobieta poczuła zapach spalenizny. Zadzwoniła do męża, który kazał jej natychmiast się zatrzymać i przesłać mu zdjęcie silnika.

Chris Persic nie mógł uwierzyć własnym oczom. Dziwne zachowanie silnika natychmiast się wyjaśniło. Na zdjęciu przesłanym od żony Amerykanin zobaczył przód swojego samochodu przykryty trawą i orzechami włoskimi.

REKLAMA

Były wszędzie, pod akumulatorem, wokół chłodnicy. Orzechy na silniku były czarne i pachniały, jakby były już silnie uprażone - wspomina Amerykanin.

Zobacz też: Czyścił basen. Sekundę później zrobił jeden krok w bardzo złym kierunku

Godzinę zajęło im wstępne oczyszczenie silnika. Persic przyjechał do swojej żony i wspólnie wyrzucili z wnętrza samochodu większość trawy i orzechów. Zapewniają, że było ich co najmniej 200. Amerykanie stwierdzili, że ich auto zostało wykorzystane przez okoliczne wiewiórki jako kryjówka na orzechy.

Mechanicy znaleźli kolejnych kilkadziesiąt orzechów. Kiedy para oczyściła silnik na miarę swoich możliwości, pojechali prosto do warsztatu samochodowego. Mechanicy usunęli płytę podłogową, spod której wysypały się kolejne orzechy. Ostatecznie auto wymagało jedynie czyszczenia.

Chris Persic / MEGA / Forum
Godzinę zajęło parze oczyszczenie silnika z setek orzechów.

Krótko mówiąc, jeśli parkujesz na zewnątrz, wyświadcz sobie przysługę i co jakiś czas zaglądaj pod maskę - radzi rozbawiony Chris Persic.

We wrześniu oddali samochód na przegląd. Od tego czasu para nie zaglądała pod maskę samochodu, który parkują pod swoim domem w pobliżu dużego drzewa orzechowego. Persic wspomina, że od kilku tygodni razem z żoną dziwili się małej liczbie orzechów leżących na podwórku. Mieli szczęście, że składowana pod maską trawa była wilgotna, w przeciwnym razie szybko by się zapaliła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij