Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Już są. Kamera na plaży przyłapała ich z samego rana

87

Polacy rozpoczęli długi majowy weekend. Pogoda dopisuje, w niektórych regionach Polski ma być nawet 27 st. C. Mimo że nad Bałtykiem jest nieco chłodniej i bardziej wietrznie to turystów nie brakuje. Niektórzy już rano ustawili pierwsze parawany na plaży. Tak było m.in. w Międzyzdrojach i Mrzeżynie.

Już są. Kamera na plaży przyłapała ich z samego rana
Plaża w Międzyzdrojach. (WebCamera)

Polacy od dawna czekali na taką pogodę! W długi majowy weekend w całej Polsce będzie bardzo dużo słońca. "Temperatura maksymalna od 22 st. C na wschodzie do 27 st. C na zachodzie, nad morzem od 15 st. C do 20 st. C. Wiatr umiarkowany, porywisty, na południowym zachodzie w porywach do 55 km/h, południowo-wschodni i wschodni." - informuje IMGW.

Letnia aura zachęca do plażowania. W środę 1 maja przed godziną 10:00 sprawdziliśmy podgląd kamer nad Morzem Bałtyckim w serwisie WebCamera. Okazuje się, że na polskich plażach turyści stawiają już pierwsze parawany.

Przed południem dużą popularnością cieszyła się plaża w Międzyzdrojach, Łebie czy Mielnie. Z godziny na godzinę na plażach coraz więcej turystów rozkłada koce i leżaki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Parawany opanowały polskie plaże. "Wbijają klapkiem, piwem, czymkolwiek"

Na najsłynniejszych plażach nad polskim morzem nie mogło zabraknąć parawanów, które stały się już symbolem Morza Bałtyckiego. Część turystów rozkłada kolorowe osłony, by chronić się przed wiatrem i słońcem, inni próbują zapewnić sobie nieco prywatności na plaży. Co roku w sezonie wakacyjnym parawany ciągną się kilometrami wzdłuż polskiego wybrzeża.

W sezonie wakacyjnym, co roku obserwujemy nad Bałtykiem "rezerwowanie" plaży poprzez rozstawianie parawanu. Przypomina to sytuacje z zagranicznych hoteli, gdzie turyści wstają skoro świt, by zająć leżaki przy hotelowym basenie.

Na plaży w Mrzeżnie pojawił się już pierwszy parawan
Na plaży w Mrzeżnie pojawił się już pierwszy parawan (WebCamera, WebCamera)

A wy jak spędzacie majowy weekend w górach czy nad morzem, a może nad jeziorem?

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Skatowali Pawła na śmierć. Po 7 miesiącach strażacy z Białego Dunajca bez zarzutów
To naprawdę się wydarzyło. Mini wylądowało w wodzie
Marzec trudny dla alergików. Instytut Ochrony Środowiska ostrzega
Spotkanie Putina i Łukaszenki. Dominacja i stres. Ekspert analizuje mowę ciała
Wyniki Lotto 13.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Szok w Sudetach. Pokazali nietypowe grzyby
Broń atomowa w Polsce? Oto co myślą Polacy
Przejechał na czerwonym świetle. Winny ukarany. "To wykroczenie"
Rosja oskarży Ukrainę o naruszenie rozejmu? Tak przewiduje Kijów
Zaniedbywał konie, nie szanował turystów. Decyzja po ujawnieniu nagrań
O krok od śmierci. Kreatywność uratowała jej życie
Jak dostać czerwoną kartkę w 15 sekund? Prezentuje młody piłkarz
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić