Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Kierowca dacii "był u bram św. Piotra". Przerażające nagranie

125

Osobowa dacia zderzyła się z tirem. Na nagraniu widać, jak samochód niespodziewanie wyjeżdża na przeciwległy pas ruchu i z pełną prędkością uderza w ciężarówkę. Kierowca dacii miał problemy z sercem, mógł też zasnąć za kierownicą. Na szczęście udało się go uratować.

Kierowca dacii "był u bram św. Piotra". Przerażające nagranie
Kierowca dacii zasnął za kierownicą (YouTube)

Przerażający filmik ku przestrodze wszystkich kierowców zamieścił "Stop Pirat" na YouTubie. To kanał, który regularnie publikuje nagrania z kamerek internetowych. Filmiki często pokazują nieprzemyślane zachowania kierowców oraz to, do jakich tragicznych skutków mogą one prowadzić.

Przerażająca czołówka

Na nagraniu widać dramatyczny wypadek. Osobowa dacia poruszała się po swoim pasie, jednak w pewnym momencie wyjechała pod prąd i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.

Świadkowie zdarzenia natychmiast zadzwonili po odpowiednie służby. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, który przesłał filmik kanałowi "Stop Pirat", aby uratować kierowcę, łomami otworzyli przednie drzwi od jego strony.

Cudem uszedł z życiem

Na miejscu szybko pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego, a po kilku minutach przyjechała również policja. Medycy zrobili wszystko, aby uratować mężczyznę. Na szczęście kierowca dacii uszedł z życiem.

Przeżył. Pierwsze 5 min od zderzenia był u "bram św. Piotra", ale przyjechała karetka i zawrócili Go z tej drogi i przywrócili do żywych - komentuje autor filmiku (zachowano pisownię oryginalną)

Kierowca mógł zasnąć za kółkiem

W tej chwili nie ma informacji o możliwych przyczynach wypadku. Świadkowie sugerują, że kierowca dacii przysypiał za kółkiem. Pojawiały się też informację, że miał on problemy z sercem a do wypadku doprowadziło zasłabnięcie.

Jak podkreślają autorzy kanału "Stop Pirat", nagranie zostało zamieszczone ku przestrodze.

Pamiętajmy o pełnym skupieniu podczas jazdy samochodem. Opanowanie zmęczenia nie zawsze jest możliwe, a wystarczą ułamki sekund, żeby nie skończyło się to dobrze - piszą.
Zobacz także: Poślizgnął się i wpadł pod koła. Dramatyczny wypadek rowerzysty w Zielonej Górze
Autor: BA
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 25.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Trenował reprezentację Polski w czasach PRL. Teraz grzmi: "To nie jest zespół"
Wspólny zakup losu w Eurojackpot? Jest jeden haczyk
Spędził 46 lat w celi śmierci. Otrzyma gigantyczne odszkodowanie
Brytyjka pojechała na wieczór panieński do Krakowa. "Nigdy tu nie wrócę"
Hipokryzja na drodze? Nagranie z Krakowa wywołało burzę
Ważne zmiany dla podróżujących do Wielkiej Brytanii! Nowy obowiązek
Tego dnia rozpoczną strajk. Odwołają wszystkie loty
Nie żyje 19-letni piłkarz. Doszło do tragicznego wypadku
Trump o wycieku planów ataku na Jemen. "Małe potknięcie, nic poważnego"
Ostatnie pożegnanie Jadwigi Komorowskiej. Poseł wyjawił, jak wspomina zmarłą
Radioaktywne odpady składowane w jeziorze. Doszło do katastrofy
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić