Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Ławrow i Deripaska będą wściekli. Wyciekły ich zdjęcia

Do sieci, za sprawą magazynu "New Lines Magazine", wypłynęły zdjęcia Siergieja Ławrowa i Olega Deripaski z 2018 roku. Przebywali oni wtedy w Japonii. Jak się okazuje, przez cały czas pobytu towarzyszyła im kochanka i pracownica seksualna.

Ławrow i Deripaska będą wściekli. Wyciekły ich zdjęcia
Ławrow i Deripaska przyłapani (Getty Images)

"New Lines Magazine" opublikował zdjęcie, które zrobiono w Japonii w 2018 roku. Są na nim m.in. Sergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji, a także miliarder Oleg Deripaska, jeden z najbogatszych oligarchów na świecie. Widać także rosyjskiego przemysłowca z branży naftowo-gazowej oraz przewodniczącego China Development Foundation.

Jednak to nie koniec. Obok Siergieja Ławrowa stoi Swietłana Poliakowa, powszechnie uznawana za jego wieloletnią kochankę. To była aktorka, obecnie zatrudniona w ministerstwie, którym zarządza Ławrow. Poniżej znajduje się jedno ze zdjęć Ławrowa i Poliakowej.

Ławrow i Poliakowa
Ławrow i Poliakowa (Twitter)

Rosyjski oligarcha podróżował z Jekateriną Łobanową

Wisienką na torcie jest jednak kobieta, która stoi obok najbogatszego oligarchy w Rosji, Olega Deripaski. "New Lines Magazine" ustalił, że jest to pracownica seksualna Jekaterina Łobanowa. Jej nagie zdjęcia można zobaczyć w serwisach oferujących rozrywkę dla dorosłych. W sieci można także znaleźć ogłoszenie, na którym proponuje ona swoje usługi jako eskorta. Programy do rozpoznawania twarzy potwierdziły, że towarzyszka oligarchy i kobieta ze zdjęć pornograficznych to ta sama osoba.

Jak podkreśla magazyn, zdjęcie udowadnia, że Deripaska podróżował do Japonii z Ławrowem w 2018 roku. Nie jest jasne, dlaczego. Teraz wiadomo także, że plotki o tym, że lubi podróżować w towarzystwie młodych kobiet z branży oferującej usługi seksualne nie są wyssane z palca.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: HNM
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Polak zaginął w dżungli. Bliscy zabierają głos. "Będziemy napierać"
Niepokojące wieści dla rolników. Muszą przygotować się na trudne warunki
Wyniki sondaży z USA. Tak Amerykanie oceniają Donalda Trumpa
Były doradca Bidena o zawieszeniu broni w Ukrainie. "Jestem bardzo sceptyczny"
Szokujące informacje. "Fala" nadal obecna w polskim wojsku?
Niepokojące wieści z USA. "Washington Post" pisze, co może zrobić Putin
Udawała, że ma raka. Wyłudzała pieniądze od partnera i oszukiwała dzieci
To nie fotomontaż. Film z żółtą dacią niesie się po sieci
Ekspert o relacjach USA-Iran. Czy możliwy jest reset?
Rosja grozi ukraińskim żołnierzom. Trump naciska na zawieszenie broni
Opanowali ścieżki rowerowe. Są zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Uwięzieni astronauci jeszcze nie wrócą do domu. Start Falcon 9 odwołano
KOMENTARZE WYŁĄCZONE
Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli i polem do dezinformacji. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.
Redakcja o2.pl
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić