Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Nie żyje "Agresywny Wojtek". Znany trener personalny miał 32 lata

741

W wieku 32 lat zmarł znany trener personalny Wojciech Polak. W internecie znany był lepiej jako "Agresywny Wojtek". Sportowiec od jakiegoś czasu zmagał się z poważną chorobą.

Nie żyje "Agresywny Wojtek". Znany trener personalny miał 32 lata
Wojciech Polak zmarł w wieku 32 lat. (Facebook)

Wojciech Polak był wielkim pasjonatem siłowni i śpiewania. W serwisie YouTube występował pod pseudonimem "Agresywny Wojtek". 32-latek przegrał walkę z poważną chorobą. O śmierci trenera personalnego poinformowała społeczność KFD: "Dostaliśmy przykrą wiadomość od rodziny Wojtka. Niestety, ale Wojtka nie ma już z nami..." - czytamy na Facebooku.

Wojciech Polak cierpiał na przewleką chorobą nerek w stadium 5D. Leczenie było bardzo kosztowne, dlatego w sieci uruchomiono zbiórkę pieniężną. Dzięki pomocy internautów zebrano niemal 170 tys. złotych. Polak był poddawany leczeniu nerkozastępczemu hemodializami. Jedyną szansą na w miarę normalne życie był przeszczep nerek.

Wojtek ma 32 lata. Ci wszyscy, którzy Go znają wiedzą, że od zawsze był bardzo wesołym, uśmiechniętym, pełnym pomysłów chłopakiem. Jego największym hobby była siłownia. Bardzo dużo ćwiczył. Motywowanie do treningów, przekazywanie wiedzy dotyczącej wzmacniania danej partii ciała czy też pomoc w poprawieniu nawyków żywieniowych - to było jego życie, pasja i praca. Jeszcze jednym jak się okazało wielkim talentem Wojtka jest śpiew. Wiele osób mogło się o tym przekonać - informowano na stronie zrzutka.pl.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: "Czarny grzyb" w Indiach. Śmiertelna infekcja u pacjentów z COVID-19
Autor: ESO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Sąsiedzi wywiesili kartkę. Nie wytrzymali. "Bardzo mi szkodzą"
Papież wciąż w szpitalu. Wiadomo w jakim jest stanie po miesiącu leczenia
Nagranie z Mazowsza. Internauci się zagotowali
W Polsce występuje niemal 3200 gatunków. Nie wszystkie są pożyteczne
Nagranie niesie się po sieci. Oto finał wyprawy po jajka
Marzec trudny dla alergików. Instytut Ochrony Środowiska ostrzega
Spotkanie Putina i Łukaszenki. Dominacja i stres. Ekspert analizuje mowę ciała
Wyniki Lotto 13.03.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Szok w Sudetach. Pokazali nietypowe grzyby
Broń atomowa w Polsce? Oto co myślą Polacy
Przejechał na czerwonym świetle. Winny ukarany. "To wykroczenie"
Rosja oskarży Ukrainę o naruszenie rozejmu? Tak przewiduje Kijów
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić